Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzek utána nagy üresség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek utána nagy ürességet? El fog múlni?

Figyelt kérdés

Egy fiúval neten beszélgetünk már egy ideje. Alakult volna, ő is és én is akartuk volna, de időközben többminden megváltozott, és megbeszéltük, hogy maradjunk inkább csak barátok, de attól még néha beszélgethetünk, és ha majd szeretnénk, akkor találkozhatunk is. Most még olyan rossz érzés, eddig nem is néztük az időt, éjszakákat/délutánokat beszéltünk át, fel se tűnt, hogy már jópár órája beszéltünk. Kb 1 hete már alig beszélünk, naponta max 1 órát, vagy annyit sem. Tudja, hogy én többet is akarnék, de ő már nem úgy tekint rám, átgondolt mindent, és csak barát akar lenni. Azt mondta, ha esetleg élőben találkoznánk és akkor érezne irántam valamit, akkor akarna engem. Én képtelen vagyok elengedni, mostanában is már betegesen figyelem, hogy vajon mikor ír már, nem is ismerek már rá a pár hónappal ezelőtti önmagamra. És pont egy ilyen fiú miatt. Aranyos, meg minden, bármit meg tudunk egymással beszélni, de elmondta nekem, hogy ő képes megcsalni akár a barátnőjét is, és saját maga szerint bunkó. Velem is volt már párszor az, de bocsánatot kért, én meg megbocsájtottam neki mindig.

A jövőnket is teljesen máshogy képzeljük el, egyikünknek engednie kellett volna, hogy együtt legyünk. De már nem hinném, hogy együtt leszünk valaha is, csak olyan rossz érzés most ez, mintha egy nagy üresség lenne bennem. Másnál is volt már hasonló? Elmúlik ez egyszer is, és elfelejtem ezt a fiút? Én nem tudom, és nem is akarom..


2013. okt. 9. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudom szar érzés egy jó tanács ha el akarod felejteni, foglald le magad maximálisan akár mivel.
2013. okt. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen és ha szereted és még helyre lehet hozni akkor próbáld meg mert egy életre bánni fogod
2013. okt. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hiába, ha mégis akarnánk egymást, akkor sem lehetséges, mert ő hamarosan külföldre fog menni, én pedig még itthon tanulok, és ez hatalmas távolság lenne. habár, kérte, hogy akár vele is mehetnék, de szüleim nem engednék ezt, és ha van eszem, én sem megyek ki egy olyannal, akit pár hónapja ismerek..
2013. okt. 9. 23:59
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem akar semmit, felejtsd el, foglald le magad, van rengeteg dolog ami kitöltheti ezt az űrt, senki se pótolhatatlan. hány évesek vagytok?
2013. okt. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!