Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok, a barátnőm 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok, a barátnőm 16 . Kb 2 hete lefeküdtünk egy párszor de óvszer mindig volt. Utána beteg lett, a májával lett valami ki irt az orvos neki 5 penicilin inekciót. Terhes lehet?

Figyelt kérdés
Szeptember 28. án kelett volna megjönnie és ma már október 9. csináltunk tegnap azaz oktober 8-án egy tesztet ami negativ lett.Amugy neki a penicilintől a nemiszervénél mindig viszked az orvos szerint tisztul és azért viszket mert löki ki a káros anyagokat, de tegnap arra panaszkodott h érzékeny a melle. Terhes lehet? .

2013. okt. 9. 00:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Még ha le is pontoznak osztom az első véleményét, am penicilinre érzékeny lehet, én az vagyok, de akkora azt az orvosnak tudni kéne és nem olyan gyógyszert kell írnia.
2013. okt. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Hanariko ***** válasza:
100%
ha volt óvszer és nem szakadt ki és nem is raktad be anélkül, akkor nem terhes.
2013. okt. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Én azt hittem ez egy olyan oldal amin bátran kérdezhetünk és választ kapunk rá , nem pedig olyan leszidást amely hasonló ahhoz hogy egy vad idegen aztmondja nekem hogy kár hogy az orvos nem vágott a falhoz születés után rögtön...az első válaszoló nagyon hasonlitott erre a példára... hát köszönöm Terhes lehet vagy nem? ez a kérdés a penicilin inekciót meg a többi orvosságokat meg az óvszert azért irtam h eltudjatok gondolkozni rajta
2013. okt. 9. 00:55
 4/28 anonim ***** válasza:
84%
a májáig toltad a bránert?
2013. okt. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Akkor itt a válasz.

Terhes

Fizetheted életed végéig a gyerektartást

Gratulálok

2013. okt. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
DE ha veled történne ilyen , 17 évesen nem gúnyolódnál
2013. okt. 9. 00:58
 7/28 anonim ***** válasza:
26%
akarod mondani sötét mint az ágyú torka?
2013. okt. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
A görcs köze hozzá az hogy az infektológus szerint a házi orvosa egy nagy rakat szar mert a májra nyomott be neki 5 penicilint közben az infektológus szerint sima édesség meg máj regenerálo kapszul elég ahhoz...
2013. okt. 9. 01:03
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lett a barátnőd terhes. Azért nem jön meg neki, mert kemény gyógszert kap és beteg. Nekem is így volt. Mikor beteg voltam és teletömködtek gyógyszerrel, 2 és fél hetet késett. Ez ilyenkor normális, ne aggódjatok. A teszt is kimutatta, hogy negatív. Ilyenkor a szervezet összezavarodik.
2013. okt. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező, felétek meg a hejesírni nem tudunk a szokás úgy látom. Minek szexeltek, ha azt se tudjátok, eszik-e az egészet vagy elemmel működik? Ostoba kéjencek, eszetek nincs 16-17 éves fejjel az tuti!!!!

Icipicit miért nem olvastok utána a dolgoknak, mielőtt bohóckodni kezdtek? Hát ti tudjátok. Aztán ha baj van, ide jöttök rinyálni, de tudjátok, hogy itt normális válaszokat nem kaphattok! Itt nem szakemberek járnak, hanem az oldal látogatói adják a választ, ahogy az le is van írva, nem kéne csodálkozni, ha mindenki azt írja, ami eszébe jut. És persze, lehet terhes akár, de ezt már oldd meg te nagyügyes férfi!

2013. okt. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!