Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, de reménytelen. Hogyan lehet továbblépni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, barátok vagyunk. Szinte minden nap beszélünk.

Ő gyönyörű, szexi, és a belső tulajdonságai is tökéletesek.

Az a baj, hogy különleges, nincs még így ilyen érdeklődési körű lány, mint ő.

De ő nem kedvel engem úgy... Mert fiúban viszont van sok normális, szóval nem én vagyok az egyetlen, akivel ennyire jól kijön.

És én nem nézek ki jól. Nem vagyok olyan hű-de jófej.

Ő nagyon népszerű, rengeteg srác odavan érte.

Bárkit megszerezhet magának.

Hogyan tegyem magam túl rajta? Mert ez már nagyon nem jó... Rendesen fáj, amikor rá gondolok. Betegesen féltékeny vagyok, és ha a közelemben van, akkor megőrülök.

Amikor a keze az enyémhez ér, egyszerűen felrobbanok. A hangját életem végéig hallgatni tudnám. Olyan boldog vagyok vele, folyton vigyorgunk, ha együtt vagyunk.

Mindig meg akarom ölelni, amikor ott van mellettem. És ha ránézek a szájára, rögtön meg akarom csókolni.

Nagyon nehéz visszafogni magamat. Fiú létemre szinte naponta sírok miatta...

18/f (a lány 15 éves)


2013. okt. 10. 01:03
 1/7 anonim ***** válasza:
pisisekre hajtasz?
2013. okt. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szinte biztos vagyok benne, hogy ha össze is jönnétek, te komolyabban vennéd az egész kapcsolatot, mint egy 15 éves, így már csak ezért is felejtsd el.


Amúgy ha tényleg ennyire szereted, hosszú ideig rossz lesz. Nekem 4 évbe telt beletörődnöm, de a mai napig gondolok a lányra inden nap. Szóval kitartás!

2013. okt. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Az lemaradt, hogy úgy volt ennyi idő, hogy ahogy tudtam, mindig kerültem.

2013. okt. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy csaj se ér annyit hogy felhúzd magad miatta :)))))

Bakker, foglald el magad valami jó, értelmes dologgal. Ha akarod, küldhetek neked királyos játékokat, nagyon pöpec kis gamek. Non Human, City of Doom, Streemerz, Sombreros, Tyrian 2000 és sok más! Nálam ezek mindig beváltak.

2013. okt. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha beszélsz a lánnyal, ha a belső tulajdonságai valóban jók, akkor lehetnek meglepik számodra:D
2013. okt. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)


# 1

Egy 15 éves és egy 18 éves között nincs sok különbség. :D

2 és fél év van köztünk.

2 év az iskolában. És amúgy is, belsőleg van olyan "érett", mint egy 18 éves. És nem is mutatunk furcsán egymás mellett.

De csak, hogy örülj, még végzősök is hajtanak rá, nem is kevesen. És az sem furcsa.


# 2

Ebben viszont igazad lehet. Vagyis rajta nem látom, hogy akarna kapcsolatot. Inkább csak van, élvezi az életet, de úgy a fiúk nem érdeklik.

És köszi. :)

Ja, és kerülni nem tudom. :D Egy suli, meg minden...


# 4

Köszi, de szoktam játszani. :D A vicces az, hogy a lány is. Ez sem tudja elterelni a figyelmemet.


# 5

Hát nem tudom, én tuti nem jövök be neki szerintem.

Nem akarom beégetni magam.

2013. okt. 12. 14:15
 7/7 anonim válasza:
Hát fogalmam sincs, hogy tudnék segíteni de szeretnék. Eddig ha haverok,barátok jöttek hozzám ilyen kérdéssel mindig segítettem mert sose voltam szerelmes igazán nem is nagyon érdekeltek a lányok.De már 8 éve járok a sulinkba (15éves vagyok) és van egy 7.-es lány akivel soha nem beszéltem a 7 év alatt és most kezdett el ő beszélgetni velem.Először nem érdekelt de később megtetszet, és itt kezdődött a nagy baj.Egyre jobban tetszik, próbálnám kerülni de ő követ pedig tudom, hogy a legjobb barátomba szerelmes aki pedig leszarja.
2014. jún. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!