Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jóbarátom húga elvette az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóbarátom húga elvette az eszem. Reménytelen eset?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó barátom és egyben osztálytársam húga odajött az iskolánkba.

Szó szerint tátott szájjal bámultam, amikor olvasott valami hülyeséget az ajtón.

Először fel sem ismertem.

Láttam a lányt facebook-on, de nem ismerősöm, alig volt megjeleníthető adat. Azok alapján is tetszett egyébként, de mondom haverom húga, én meg nem vagyok akkora homokos, hogy haverom húga jöjjön be. Meg képeken teljesen máshogy néz ki, mint valóságban. Azért mondom nem ismertem fel.

Élőben... Olyan aranyos. :D Meg olyan szép, "menő" ruhái vannak. A haja olyan szépen áll, nem olyan kivasalt, mint a mai lányok nagy részének. A szeme csillog, olyan, mint egy kiskutya, vagy nem is tudom.

Amikor látom mosolyogni a folyosón, akkor én is automatikus elkezdek idiótán vigyorogni.

Párszor belenéztem már a szemébe, de elnéztem másfelé. Pedig amúgy nem vagyok szégyenlős.


Nagyon kedves, látszik abból, ahogy másokkal beszél.

Olyan kis félénken megy végig a folyosón, de valahogy mégis egyben szexi is.

Most nem azt mondom, hogy azért jön be, mert jól néz ki... Vannak tőle szebb lányok. De neki nagyon erős a kisugárzása. Meg olyan nőies a járása. Kecsesen mozog. Mindenki kedveli, sokat nevet, de nem vihog.

A bátyja is nagyon jó fej.

Amúgy sokat mesélt a húgáról, és azok alapján mindig is szimpatikusnak tűnt.


Ha esetleg bejelölöm facebook-on, meg néha beszélek vele pár szót, amikor találkozunk, az gáz?

Bátyja nagyon félti sajnos. És szerintem nem tenne jót a barátságunknak, ha kapcsolatom lenne a húgával. De megőrjít, folyton a fejemben van.

Vagy ha csak barátkozásnak fogom fel eleinte?

Az is gáz?

Őszintén szólva ötletem sincs, hogy mi lesz, mert ez így eléggé szívás.

Nagyon sokat beszélek a bátyjával, sőt, a legjobb barátomnak tartom.


Szerintetek? Ti mit csinálnátok a helyzetemben? 18/f


2013. szept. 4. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, beszélj róla a barátoddal!
2013. szept. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a f**szod levágja ha megrontod... xD
2013. szept. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mindenképpen beszélj a barátoddal, ha jól megy seperc alatt megkapod
2013. szept. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat! :D

Amúgy a lány 15 éves.


Nem merek beszélni róla, de tényleg az lenne a legjobb.

De hogy hozhatnám fel?

Vagy ha csak kérdezgetek a húgáról? Amúgy eddig is kérdezgettem, hogy hogy tetszik a húgának a suli, meg ilyenek... De ha folytatom, talán leesik neki.


Szoktuk beszélni, hogy kik jó csajok a suliból, és, hogy ki néz ki jól, ki szimpatikus. A húgát nyilván szóba se hozzuk. Pedig szívem szerint 1 helyre tenném a "listában".

Ha előállnék azzal, hogy: "Ne gondolj rosszra, de húgod is nagyon szép", azt bunkóság lenne?

2013. szept. 4. 17:25
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem fogd viccesre, hogy a hugodat is megrántanám, vagy hasonló :D figyeld a reakciót. ha felháborodik, mond el neki amit alul írok, szintén viccesen. ha ilyen komolyan mondod neki egyszerre levágja.


előbb utóbb ugyis be lesz törve a leányzó, a barátod, akkor elvileg jó srácnak tart, és ő is azt kívánná, hogy inkább te, mint bárki más.

2013. szept. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha össze is jöttök a húgával akkor az jó sok sikert hozzá! de ha szakítotok akkor a haverod vagy összever vagy annyira jó fej hogy nem csinálsemmit de ha tényleg nagyon félti a húgát akkor nekedd véged van!!!! :) sok sikert:D
2013. szept. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szila6g válasza:

Az hogy mi lesz a Kapcsolatotokkal, csak a lánytól függ.

Ha tetszel neki, úgyis ragaszkodni fog hozzád. A tesója, meg ha jól ismer, tudja hogy jó srác vagy, még lehet tetszik is neki később a helyzet.

2013. szept. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!