Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szerelmes lettem vagy mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerelmes lettem vagy mi?

Figyelt kérdés
Van 1 srác akivel már több mint egy hónapja kavarunk, de akármikor találkozunk mindig mintha együtt lennénk és hát egy hete kb valahogy meg is történt az ami történt...nem tudom mi volt/van velem, soha életemben nem adtam magam könnyen meg ilyenek, de most valahogy kicsúszott a föld a lábam alól...teljesen elvesztettem az irányítást és csak rajta kattogok egész nap és ilyen fura érzésem van...és hiányzik, hogy nincs velem...mi a franc van velem...és most tudom, hogy egyesek le fognak szólni meg, hogy bizonyos jelzőkkel fognak illetni, de ez van...és most fogalmam nincs mi van velem...teljesen kifordultam magamból...olyan mintha szerelmes lennék pedig nagyon nem akartam az lenni...de nem tudom, hogy az vagyok-e vagy ez csak valami átmeneti állapot...aludni sem tudok kb...ez most annak a jele, hogy beleszerettem?

2013. okt. 10. 01:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom.Lehet a hidegfront miatt van.
2013. okt. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lina93 ***** válasza:

Igen, elég valószínű, hogy szerelmes vagy.

Akár lehet egy kis fellángolás is, akkor nem tart sokáig, ez majd kiderül idővel.

2013. okt. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a szerelem!!! Miért baj az? Én irigyellek.
2013. okt. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért mert nem vagyunk párkapcsolatban és nem is hiszem, hogy leszünk :) és így elég felemésztő érzés
2013. okt. 10. 02:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Én meg gratulálok :)
2013. okt. 10. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minden bizonnyal.

Jah, és nem akarat kérdése. :)

2013. okt. 10. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a szerelmet nem te dontod el hgy most eljon veled szenben egy srac es szerelmes vagy bele ha egyszer beleszeretsz valkibe akkor csinal az ember hulye dolgokat de hat ez a szerelem
2013. okt. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze..tudom, hogy nem lehet irányítani meg stb..csak nagyon menekültem előle, mert nem akarok úgy járni, mint már 1x..
2013. okt. 14. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!