Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mondtátok már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mondtátok már egy srácnak, hogy nem akartok tőle semmit?

Figyelt kérdés

Értem ezt úgy, hogy tetszik nektek a srác de csak azért hogy lássátok meddig képes küzdeni értetek vagy csak a kötelező körök miatt mondtátok már, hogy nem akartok tőle semmit?!


Holott közben nagyon is. Azért kérdezem mert van egy lány aki tetszik nekem és a végsőkig képes lennék megküzdeni hogy a szívét elnyerjem.


2013. okt. 10. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:
mondtam már ilyet csak azért mert nagyon is szerettem, csak hogy ő nem mutatta semmi jelét. Nem akartam beégni hogy be vallom.
2013. okt. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1nél a pont
2013. okt. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én mindig azt mondom, hogy nem akarok semmit... talán mert magam sem tudom igazán, hogy mit akarok. Azért a hódítás az fontos nekem, tehát ha egy pasi még "küzdeni" se képes, akkor úgyis hamar elveszítem az érdeklődésemet.
2013. okt. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem általában azt szokták mondani a lányok hogy,"hagyjál már te gyökér szálljs le rólam"...
2013. okt. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze! Első körben elküldöm, hogy nem akarok semmit, hagyjon aztán ha tényleg szeret megpróbál majd meghódítani ami nagyon fontos szerintem! Tudjon küzdeni mert ha nem akkor fölösleges is elkezdeni egy kapcsolatot.


DE!- mikor a lány már 100x mondja h nem akar semmit azért illik kapcsolni, hogy TÉNYLEG nem akar, nem pedig továbbra is abban a hitben élni hogy 'biztos csak próbára tesz'

2013. okt. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsónak: Ne haragudjál már drága de akkora gyökérség amit írsz. Meg buta is vagy, mert lehet olyat küldesz el aki sokkal jobb lehetne neked mint a sok agresszív rámenős paprikajancsi.
2013. okt. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
miért lenne jobb valaki aki egy 'nem'-re fogja magát és tovább áll egyből keres mást, mert igazából csak azért akar velem össze jönni hogy legyen neki nője de bárki mással is össze jönne?? MINT valaki olyan aki tényleg engem szeret, ENGEM akar és ezért hajlandó is küzdeni? Előbbivel egy kisebb veszekedés után a kapcsolatnak vége, utóbbival meg mondjuk hosszútávra is mer tervezni az ember meg bízhat abban hogy egy apró vita nem fogja szétszakítani őket
2013. okt. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor amiket írtatok és amit én bízva remélek hogy úgy van megerősíti az a tény, hogy már (vissza hallottak alapján) az első pillanattól észrevette, hogy beleszerettem (amit sajnos vagy nem ) észrevenni rajtam.
2013. okt. 11. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!