Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki számára a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki számára a legfontosabb vagy?

Figyelt kérdés

A szülőket most zárjuk ki, mivel normális esetben nekik te vagy a legfontosabb, és neked is ők. :)

Ma erről morfondíroztam a buszon hazafelé jövet, és rájöttem, nincs olyan ember, aki számára én lennék a legfontosabb barát. Van 3-4 barátom, de mindegyiküknek van egy legjobb, aki kedvesebb a számukra, mint én, és ez annyira elszomorít. :( Sosem volt legjobb barátom, aki elviekben az volt 2-3 évig, vele is eltávolodtunk, közös döntés volt, de visszagondolva az alatt a 3 év alatt sem voltunk igazi barátok...

Szerelmem sincsen, de leginkább ez bánt, hogy nincs egy olyan barát, aki számára én vagyok a legfontosabb, és nekem is ő.


2013. okt. 10. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,szerencsére van.
2013. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csak remélni tudom :)
2013. okt. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy legjobb barátnőm, meg egy nagyon jó fiúbarátom, de vele azért nem tökéletes a kapcsolatom (fiú és lány között nincs barátság elv, nálunk bejött sajna)

Alakíts ki bizalmat! Ha tudják rólad, hogy megbízhatnak benned, az haladás!

Ne hagyd cserben a barátaid, mindig legyél ott mellettük ..

2013. okt. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy igaz barátnál aligha lehet többet kívánni. A szerelmed majd elhagy vagy te hagyod ott őt, de egy barát marad mindig akármi legyen.
2013. okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bár az igazi barátok mindig barátok maradnak, úgy a 30-as éveitek táján már nem lesz olyan, mint régen, lassan azt fogod észrevenni, hogy nekik már a családjuk a legfontosabb és te csak utánuk következel. Egy barát számára soha nem leszel te a legeslegfontosabb életed végéig. Fontosabb lesz a férje/felesége, gyereke. Úgyhogy ne szomorkodj, hogy nincs olyan barátod, akinek te vagy a világon a legfontosabb, mert igazából ez a normális, legalábbis mikor kinő az ember a tinikorból.


A kérdésedre válaszolva: igen van, a férjem. Neki én vagyok a legfontosabb mindenki előtt.

2013. okt. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A férjemnek én vagyok a legfontosabb.


A családommal rossz a kapcsolatom. Sose éreztették velem hogy szeretnének. Azok akiket a barátaimnak tartottam, kiderült hogy mégsem azok.


Nekem csak a férjem van. És a kutyusunk:)


27/N

2013. okt. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!