Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokszor miért nem látnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor miért nem látnak tovább a fiúk a külsőségeken? Miért a kinézet a legfontosabb egyesek számára? Miért nem akarják a nő belső tulajdonságait megismerni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség, hogy nem akarják. De ha úgy néz ki az illető mint egy bányarém, de viszont okos, művelt és kedves, akkor azért nem nagyon ismerkednek vele mert nem lóg a homlokán, hogy ő ilyen meg olyan művelt.

Viszont egy hidrogénszőke mellkidobós cicababából már egy csomó dolgot le lehet szűrni, ami egyenesen arra késztet, hogy szóbaálljanak vele.

Szépen csöndben adj külsőre sokat, és lesznek kanok elegen.


Alap szent igazság: Külső megfog, belső megtart, szex hozzáláncol.

2009. febr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

Egyszerű: mert a kinézet a fontos

Most gondold csak el:Egy fiú:

-egy dögös, sexy csajjal jár(gondolom hogy te nem ezek közé tartozol,mert akkor nem irtad volna a kérdést):|


vagy


-egy ronda kicsi csúf lány(gondolom ez vagy te), akinek nagyon jól ismeri a belső tulajdonságait :|


..........


Üdv a valóságban ..........

2009. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Elöző válasz írója:


Jah és menj el pszichológushoz, hogy viszasztaljon meg,ő is üdvözölni fog a valóságban


sorry:|

2009. febr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok bányarém, se pláza cica...Csak egy átlagos lány, akihez mindig a külső miatt vonzódnak, de a belsőmre nem is kíváncsiak. Nem is akarnak megismerni, csak a szexet akarják. De én erre nem vagyok kapható.
2009. febr. 6. 19:30
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Akkor babám szenvedj. 10ből 8 pasi előbb szexel és csak azután hajlandó belekezdeni 1 kapcsolatba.
2009. febr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok, és én igenis adok a lányok személyiségére, pl. ha neten ismerkedek akkor először beszélgetek vele sokat és ha szimpi felvázolok róla egy "jellemképet" (elképzelem a jelleme alapján hogy milyen lehet) megnézem a képet és "hozzácsatolom" az elképzelésemet, és ha mondjuk később találkozunk akkor egyből arra gondolok hogy milyen volt amikor csak a jelleme alapján képzeltem el, és ez szerintem csodálatos dolog, főleg ha jófej a lány. :)

Amúgy 15 vagyok.

2009. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1 kérdés : Mert vannak néhányan, akik ilyen felszinesek, a lányok között is vannak ilyenek, engem pl csomóan elítélnek, csupa marhaságon (túl sokat tanulok) ... Sztem ez akkor van, ha nincs meg az alapvető szimpátia, vagy másokra hallgatnak veled kapcs.-ban

2 kérdés : Nekem azért, mert válogatós vagyok, és sokan arra hajtanak, hogy minél szebb bnője legyen, de persze ez se minden pasira vonatkozik. Egyébiránt meg büszkeségből, hogy elmondhatjuk, hogy milyen szép barátnőnk van, hogy sikerült "ilyen szép darabot" megszereznünk. De hozzáteszem, hogy nekem a belső is nagyon fontos, ha a belsővel nem passzolunk, akkor teljesen mind1 hogy néz ki. Viszont hiába jófej a csaj, ha nem tetszik, akkor nem fogok vele összejönni, de ez is csak az én "esetem"

3 kérdés : Szerintem azért, mert annyira felszínesek, hogy csak testi kapcsolatot akarnak a nővel, nem komolyat, vagy éppen azért, mert nem tetszik nekik az a nő.

2009. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%

na jó ez a mai világ tényleg ilyen szal én is csak azt tom mondani hogy üdv a valóságban!

bevallom én is külsőre megyek és csak utána a belső tulajdonság!de ezzel mindenki máshogy van!

2009. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!