Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy mégsem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy mégsem a külső a legfontosabb, hanem az önizalom, az, hogy megvagyunk elégedve a külsőnkkel és elhisszük, hogy vonzóak vagyunk a másik nem számára?

Figyelt kérdés
Kb. másfél éve kezdtem olvasgatni ilyen csajozási tanácsokat és ott volt, hogy mondjam el minden nap, hogy helyes srác vagyok és volt még sok más hasznos tanács is, például, hogy a horizont felé legyen mindig a tekintetem és ne magam elé lefelé nézzek stb. Nos akkor hirtelen azt vettem észre, hogy egyre jobban kedzem érezni magam és már tényleg helyesnek kezdtem érezni magam, ha kimentem az utcára, így fura mód egyre több szép lány kezdett szemezni velem és olyan is volt, hogy konkrétan végi engem bámult a csaj a buszon meg egy másik rám nézett aztán a tükörbe megnézte magát a haját simítgatta aztán megint rám nézett aztán olyan is volt, hogy egy csaj ült velem szembe és hát volt egy olyan jel, hogyha a lábát felém lóbálja, a kkor bejövök neki és ő így csináltam nem sokkal azután, hogy leültem elé. Meg a szájukat is szokták nyaldosni, még tőlem magasabb lány is adott már jeleket talán ez a legfurább, viszont egy ideje elég rosszul alakul már az életem és eléggé szomorú vagoyk meg negatív, már nem nincs semmi önbizalmam mostanság és mostanság már tényleg sokkal ritkábban szemeznek velem a lányok vagy adnak jeleket azt vettem észre. Szóval lehetséges, hogy tényleg csak ennyi lenne, elhinni, bemesélni magamnak és megélni, hogy helyes, vonzó srác vagyok, akiért döglenek a jó csajok?
2013. jan. 5. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
igy van! kérdésedben leirtad a választ!
2013. jan. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez pontosan így van, csak a sok szerencsétlen nem jön rá, ehelyett itt nyavalyognak (nyilván könnyebb ezt tenni), hogy ők rondák és nem kellenek senkinek. Néznének inkább magukba..
2013. jan. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem a külső, és nem az önbizalom számít, hanem a viselkedés. Csak mivel ezek láncot alkotnak, így egyik kiváltója a másiknak.


Az viszont szerintem elég egyértelmű, hogy ha átlagosan nézel ki, abszolút önbizalomhiányos vagy, de el tudod játszani a macsót (mert pl. színész vagy), akkor egészen addig működni fog, amíg le nem hull a lepel.

2013. jan. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nálam is így működik, lány vagyok. Amikor szépnek érzem magam, nem lehet levakarni a férfiakat, amikor meg szürke egérnek, akkor senki észre sem vesz az utcán.
2013. jan. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha egy fiú maga elé néz, nehéz vele szemezni... ha körbenézel, magabiztos tekintettel, akivel összeakad a tekinteted, valószínűleg többször visszapillant majd rád. szerintem ez ilyen egyszerű. a pozitív gondolatok meg csak jót adhatnak, pozitívan gondolkodni sosem árt ;)
2013. jan. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Embere válogatja, nekem sose jött be az önbizalomnövelési tréning, így hát marad a tömegnövelő étrend+edzés.
2013. jan. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja meg ez addig válik be, amíg a valódi tényeket nem mondja valaki a szemedbe+ ez nekem sose megy (horizont felé legyen mindig a tekintetem és ne magam elé lefelé nézzek stb)
2013. jan. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!