Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kell megbeszélnünk? Elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell megbeszélnünk? Elég egyértelmű, hogy mit akar mondani?

Figyelt kérdés
A hétvégén lefeküdtem egy sráccal, másnap reggel hazakísért, de búcsúzásnál puszi az arca volt, én meg megkérdeztem -sajnos-, hogy akkor most mi is van velünk. Erre azt, mondta, hogy ezt kérdezzem meg később. Ma pedig összefutottam vele és mondta, hogy beszélnünk kell, holnap beszélünk is. Én arra tippelek, hogy a "kivételes" korrekt srácok közé tartozik és face to face akarja megmondani, hogy nem fogunk járni. Igazam van? (A kritizáló véleményeket légyszi hagyjátok ki.) Köszi a válaszokat előre is!
2009. dec. 7. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem bántani akarlak, de sajnálom, hogy odaadtad megadat neki, mert amit leírtál az mind arra utal, hogy nem voltál számára több egy egy éjszakás kalandnál.

Ismerős ez a meg kell beszélnünk valamit dolog...tapasztalatból mondom, ezután nálunk a szakítás jött, annyi különbséggel, hogy én nem adtam oda magam.

2009. dec. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
neki csak 1 éjszaka volt!:(
2009. dec. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyanús ez a beszélnünk kell duma, lehet, hogy igazad lesz a dologban. Bár az utolsó előtti sorig azt hittem, hogy azt akarja majd mondani, hogy bejössz neki stb. Azért írd majd meg a fejleményeket - ha gondolod. 23/F
2009. dec. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor azt mondja vki, h beszélnünk kell, az sztem soha sem jó....
2009. dec. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt, hogy vége, bármikor elmondhatta volna. Mivel még nem is jártok.

Szerintem inkább komolyabban el akar beszélgetni veled, könnyen meglehet hogy szimplán csak nagyon komolyan vesz téged.

Az hogy beszélnünk kell, meg nem kéne hogy rosszat jelentsen. Illetve hosszabb kapcsolatban igen, mert ott azt jelenti hogy már régóta nem beszélgettek...

2009. dec. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem fogok kiakadni, ha nem akar majd járni, hál istennek még nem estem bele, csak fura volt ez a majd holnap beszélünk dolog, mondjuk, hogy nem ezt szoktam meg.
2009. dec. 8. 00:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Kicsit fura volt de a lényeg az, hogy nem akar velem lenni.
2009. dec. 8. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!