Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki, aki nem papucsállatka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki, aki nem papucsállatka (? )

Figyelt kérdés
Van itt valaki aki úgy érzi magáról hogy van kompetenciája, és szeretne is értelmesen beszélgetni párkapcsolati, de akár társadalmi vagy spirituális témákról? 18/f

2013. okt. 11. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Tedd a kezed a monitorra!! Küldök 1 kis energiát hogy türelmesen tudj várni... :P
2013. okt. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Én amőba vagyok :$
2013. okt. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Princess_of_the_Moon

Azt tudom, láttam pár hozzászólásod

2013. okt. 11. 17:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Spirituális témákról? Az utolsó dolog lenne a földön, amiről én beszélgetnék, bárkivel is.
2013. okt. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 "spirituális téma" -> ez egy rettentően tág fogalom, és azt kell mondjam, hogy akinek ehhez nincs hozzáfűznivalója, az nem mondható gondolkodó embernek. A sok laikus a szó hallatán rögtön vallásra és hókuszpókuszra asszociál, pedig a racionálisan gondolkodó emberhez, olykor még közelebb is áll ez a téma.
2013. okt. 11. 17:51
 6/10 acelsziv ***** válasza:
mit szeretnél tudni?
2013. okt. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

És te? :)

Szeretném hallani, mások okfejtéseit, ennyi.

a legjobb az lenne, ha itt a kommentek között tudnánk értelmesen, nem 2 szavas válaszokkal beszélgetni.

Jól esne egyfajta : Faith in gyakorikérdések restored! :D

2013. okt. 11. 17:57
 8/10 anonim ***** válasza:
A párkapcsolati trollokon kívül nem sok van (Noydra,nemadomfel), őket meg egyszerűen nem kell emberszámba venni.
2013. okt. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudtommal eleve többsejtű vagyok,szóval elvileg "játékban maradtam" a kérdés után is..:D

Komolyra fordítva,megpróbálhatjuk,szövegelni amúgy is tudok,ha kell,ha nem,bármiről,ami nem ez a tipikus izé,amit a TV-ben(meg úgy majdnem mindenhol)nyomatnak,de semmit se ígérnék előre.:)

17l

2013. okt. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9-es

Akkor témánál vagyunk, így a soraidból azt vettem ki, hogy talán tudnál pár kritikust sort írni, a médiáról, a Tv-s mocskokról, és azokról az emberekről akik körbevesznek téged, szóval kérlek. Tényleg érdekelne és hozzá is szólnék :)

2013. okt. 11. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!