Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
19 leszek hamarosan, nincsen barátnőm. Átlagos kinézetű, bár kicsit elhízott vagyok, de nincs csajom és még soha nem is volt. Már nagyon bosszant. Mikor találnak rám végre a csajok? Lesz nekem egyáltalán valaha is egy kedves barátnőm? Már a legizetlenebb ismerősöm, aki kb. 10x hülyébben néz ki, mint én, már az is talált magának barátnőt... Nekem miért nem megy? Hogyan csináljam? Amúgy rohadt félős vagyok ilyen téren...
2013. okt. 11. 22:16
 1/10 Zakathol ***** válasza:
34%

1. Nem a csajoknak kell rádtalálni, hanem neked a csajokra.

2. Valószínűleg azért mert nem tudod magad normálisan előadni, erőltetettek a poénjaid, vagy csak szimplán a kisugárzásod egy kupac f0s. Az, hogy hogy nézel ki, szart se árul el valójában rólad.

2013. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Mert szerencsétlen vagy :)
2013. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
szerintem sportolj vmit:) jól fogsz kinézni és önbizalmad is lesz:) utána tapadni fognak rád,most neked kellene kezdemnyezni a lányok nem mennek oda fiùkhoz csak ha nagyon jól néz ki
2013. okt. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
alakíts a külsődön, legyél igényesebb, úgy az önbizalmad is nagyobb lesz, a csajok max akkor mennek oda hozzád, ha nagyon jóképű vagy, szóval neked kell odamenni hozzájuk, ha nem sikerül akkor netes társkeresővel próbálj szerencsét
2013. okt. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Tanulj meg udvarolni. A legtöbb srác, akinek nincs barátnője, képtelen egy nővel normálisan bánni. Legalábbis nekem nőként ez a tapasztalatom. Vagy elvárják, hogy a nők "adjanak egy esélyt" - nem, nem fognak, a nőket meg kell hódítani a 21. században ugyanúgy, mint a 11.-ben, vagy csak várják a sült galambot, de még ha oda is megy a lány, akkor is elbaltázzák.


Nem a kinézeten múlik a dolog, elsősorban a viselkedésen. Illetve elsősorban találd ki, melyik lány érdekel annyira, hogy tegyél érte. És onnantól tegyél. Ha csak azt várod, hogy majd egy kedves lány megtalál, jó hogy nem lesz barátnőd. A kedves lányokat más fiúk észreveszik, randira hívják, meghódítják. A párom például az első randinkon karaoke bárba vitt, ahol énekelt nekem a színpadról, aztán megtáncoltatott és az utcán is többször elkezdett dúdolni, aztán elkapta a derekam és táncoltunk kicsit. Imádtam!

Nem azt mondom, hogy le kell másolni, de igenis udvarolni kell!

2013. okt. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem a gond az hogy te rohadtul nem ismered be hogy a hiba benned van.

Átlagos kinézetű vagy, akkor gondolom semmi egyéniséged nincs, amivel önmagában nincs gond, de ha mellette picit elvagy hízva, bár mit értünk azon hogy picit akkor gondolom csak egy kupac sz@r vagy és már ne is haragudj de el kell ezt ismerned.

Figyeljél, most nem kötekedni akarok, hanem segíteni, először is rosszul látod a dolgokat, te álomvilágban élsz, magad módján látod a valóságot ami elég nagy baj, nem látod az igazi valóságot, álomvilágban vagy, egy hatalmas buborékban és te várod el azt hogy a környezeted alkalmazkodjon hozzád, pedig pont hogy neked kellene, sőt kell!

19 éves vagy nem vagy tisztában az élettel, tényleg leírásod alapján nagy 0 az amit te gondolsz.

Írtad hogy félős vagy, itt a gond, ezzel a hozzá állással az első ember eltapos téged mint egy sörös dobozt, tényleg fogalmad sincs a dolgokról.

Nem mondom azt hogy kövesd a divatot de valami egyéniséged igazán lehetne. A stílusod is lemerem fogadni hogy botrányos, amolyan semmilyen. 16-18 évesen én is ilyen voltam, hidd el tudom miről beszélsz és mit élsz át, pontosan tudom. Elmondom neked én nagyon kövér voltam, és még mindig is nagydarab vagyok de ugyanakkor rengeteget fogytam, ami nálam már sokat számít orvosi szempontból is, plusz izmosodtam is. Igaz az önbizalmam még így is egy nagy kaka volt de beláttam hogy a magam világát élem, a helyett hogy a valósághoz alkalmazkodnék.

Elkezdtem picit fejlődni a stílusomat kapcsolatban, és összeszedtem minden bátorságomat, mindent és elkezdtem ismerkedni, persze fiúkkal is bár velük baráti szinten mert sok barátom nem volt, bekerültem egy nagyon jó társaságba, nem buliztunk hű de sokat vagy is nem ittuk magunkat talaj részegre, drog sem volt, de jól éreztük magunkat, és folyton kerestem mások társaságát, nem húzódtam vissza, kivettem a részem a beszélgetésekbe, sőt odamertem menni lányokhoz is, akiken láttam hogy egyedül vannak, beszélgettünk, meg minden. A külsőm még mindig botrányos az tény, elfogadtam a sorsomat mert el kell fogadnunk azt és ugye ha már külsőleg nem is de belsőleg bebizonyítottam hogy egy nagyon kedves, rendes, és határozott ember vagyok legyőztem a félelmeimet, és elfelejtettem a múltamat.

Veled az a baj hogy erre nem vagy képes, gyenge vagy, és határozatlan, ez a te bajod. És ez nem csak a csajozáson múlik, mindenbe helyt kell állnod ha élni is akarsz mert ne feledd 19 éves vagy hamarosan már dolgozni kell menned, ott ha nem úgy állsz a dolgokhoz ahogyan kéne már kidobnak, vagy addig szívatnak ameddig magadtól nem mondasz fel. Hidd el nekem ha az első benyomás rossz akkor sokat kell melóznod azon hogy jóvá is tedd.

Elmondom neked hogy a munkahelyemen megszólalni nem mertem mert idegen környezet stb.. Pedig rájöttem ha szóba állok mindenkivel, legalább köszönök akkor már jó lesz minden. Jött velem szembe egy szép lány a munkahelyen ugye igaz hogy nem dolgozunk együtt hetente egyszer talán ha látom de köszöntem neki, ha ajtó közelben voltam kinyitottam neki, előre engedtem rámosolyogtam ez már egy jó benyomás, hidd el nekem ezek az apróságok is sokat számítanak, de ugyanakkor a túlzott nyálasságot sem bírják, meg azt baromira megérzi mindenki ha egy álarcot veszel fel és adod a túl jó fiút. Egyszerűen add önmagad és ha úgy van változtass egy picit de ne új stílust vegyél fel, hanem a mostanid változtasd, állj a sarkadra és légy határozott. Ha ez megvan akkor már csak odafigyelés kérdése minden.

Szóval ameddig nem ismered be hogy egy sz@r vagy, addig ne várj csodát!

2013. okt. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
nem mindne esetbe kell a fiúnak kezdeményezni, én nekem szinte sose kellett a lányoknál, mert mindig megtaláltak engem, ha helyes vagy és kedves tiszteletreméltó, udvarias és ami a legfontosabb önmagadat adod, akkor nyert ügyed van
2014. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Zakathol ***** válasza:
74%
#7: Ez mind szép és jó, de köze nincs a kérdező problémájához. Őt ugyanis nem találják meg a nők, szóval az hogy neked nem kell tenned semmit, jelen helyzetben totál irreleváns.
2014. máj. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Baromság az udvarlás. A nők választanak... ha nem előnyös a külsőd, légy gazdag. Akkor tökmindegy hogy nézel ki,mit mondasz. A kisugárzásod is más lesz,pont olyan,amilyet keresnek hosszútávra. Nèzz szét pl.egy bevásárló központban milyen szarkupacokkal,szőrmók macskajancsikkal flangálnak helyes nők és megjön az önbizalmad. Üdv. Ákos 41
2017. nov. 29. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
néhány válaszadónak: mondjátok a kérdezőre hogy egy kupac f0s, de ha ő az, akkor ti meg egész teli pöcegödrök vagytok....anyátokat.
2019. jún. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!