Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 évesen nincs barátnőm. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen nincs barátnőm. Ez lehet az oka?

Figyelt kérdés
Az lehet az oka, hogy nem kezdtem el időben csajozni. Manapság a korombelieknek már sokaknak van barátnőjük, de ami még nagyobb baj, hogy akivel én kezdeményeznék már nekeik is van. (csaj) Szóval akkor nekem olyan érzésem van, mintha nem jutott volna senki...
2013. okt. 11. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem sincs. Nem is volt szinte ( egy 2-3 hónapos dolgot leszámítva kb 3 éve). De csajozni most is el lehet kezdeni. Én is komolyabban csak most kezdtem el, mert úgy érzem már szükségem lenne egy társra.


20f

2013. okt. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bgv.hun ***** válasza:

Sajnos ez az oka. Aki 14 évesen nem veszti el a szüzességét, örökre szűz marad...


Istenem, dehogy is :D Egyszerűen próbálkozni kell, nem a szerencsén múlik, hanem a próbálkozáson.

2013. okt. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk én az első csajnál eljutottam oda, hogy már d.ghattam volna, csak nem sok gusztusom volt hozzá 1-2 dolgot megtudva. Azért a brét mohón ápolta egy párszor :) (Persze ebbe belementem, mi? :D )


Azóta vagy 6 lánynál próbálkoztam és talán most van ami majd sikerülhet, csak ügyesnek kell lennem. Ha nem siketül...hát istenem. 1001 lány szaladgál még :D Te is így fogd fel.


Első válaszadó voltam.

2013. okt. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 My Conserve ***** válasza:

"Az lehet az oka, hogy nem kezdtem el időben csajozni."


Valóban. De mindegy, most is elkezdheted.

2013. okt. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen pont ez.
2013. okt. 12. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De a szóbajöhető csajok már mind elfogytak.
2013. okt. 12. 18:24
 7/8 My Conserve ***** válasza:

"De a szóbajöhető csajok már mind elfogytak."


Ez baromság. Ha nem egy kis faluban élsz, mindig akad lány, aki épp szabad, vagy hamarosan szabad lesz, mert szakít a pasijával.

2013. okt. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sikerült barátnőt szerezni azóta 1# és Kérdező?
2021. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!