Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknak szólna, hogy szívük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak szólna, hogy szívük szerint milyen pasi jön be nekik?

Figyelt kérdés

nem mindenképpen felnőtt korosztályhoz szólnék, inkább tizenévesekhez, hogy szívük szerint milyen pasikra buknak..

és, hogy névtelenül bejönne egy ilyen pasi: 195cm testépítő, nagy darab/nem kövér/ inkább maci.. jóképű, nem félénk, bulizós, bár nem sárga földig lerészegedő ember?


2012. márc. 26. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezek leírtak alapján bejön, bár én csak 162 cm vagyok, és nem szeretek bulizni, (kifejezetten taszít a gondolat is) de felőlem nyugodtan mehetne, csak tudjam, hogy hol van. Ha szeretem, megbíznék benne. Ha a testépítést nem viszi túlzásba, tehát nem használ semmilyen szert, akkor igen. A nem félénk, az nem tudom, mit takar, oké, hogy van véleménye, de ne legyen nyomulós se.


19l

2012. márc. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de tudnod kell a nők nem tudják, hogy valójában milyen férfi kell nekik?

Ezt nem tudják megmagyarázni, sokkal kevésbé gondolkodnak racionálisan mint mi férfiak (bár esetek nagy többségében a férfiak sem tudják, hogy milyen nő kell nekik). Tehát nem érdemes ilyen kérdést feltenni, sokszor ez meglehetősen félrevezető lehet.

Pont azt szeretjük a nőkben, hogy érzelmek alapján gondolkoznak, mert ha nem úgy gondolkoznának, akkor férfiak lennének. Számukra annyira a kinézet nem számít sokkal inkább az ápoltság, kiállás, természetesen ruha is, de nem ezen áll vagy bukik minden.


Remélem segíthettem! :D


19/F

2012. márc. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a spanyol fiúk a gyengéim. Olyan vonzóak, mint a fene. Amúgy általánosságban: legyen divatos, nem kell jóképünek lenni, de azért ne legyen ocsmány. Lehessen vele beszélgetni, legyen jó humora. Inkább a barna szemű fiúk tetszenek :)
2012. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
régebben úgy hívtak engem, hogy a spanyol macsó:D nekem a szőke kék szemű lányok jönnek be:)
2012. márc. 26. 15:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Azokért a pasikért, akiknek kék szemük van...megőrülök. Immádom a kék szeet, ha édes archoz párosul, elájulokk!:X Amúgy meg én csak 164 vagyok,de kedvelem azokat a fiukat, akiken nem csak csont és bőr van, vagy a túl kövéreket. Szeretem a merész srácokat, és a bulikat is szeretem, ha egy jóképü fiú felkér táncolni, akkor az már sokat jelent! 15L
2012. márc. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg irányba le lehet bontani ezt a dolgot, hogy milyen férfi tetszik nekik, milyen külső, milyen belső, persze nem általánosítva mindenkire, hanem úgy nagy átlagban. Szóval rengeteget lehetne róla beszélni, de megpróbálom egy mondatban összefoglalni. Gondolkodjatok el rajta, sok mindenre rájöhettek, hogyha több szemszögből is megvizsgáljátok, amit írni fogok:


"Olyan férfi jön be nekik, aki által mutathatják a többi nőnek, hogy ők voltak azok, akik képesek voltak megszerezni."


Szóval lehet ez a férfi jóképű, vagy kigyúrt, vagy intelligens, vagy gazdag, vagy sikeres, vagy akármi. Csak legyen valami, amiben átlagon felüli. Aztán hogy arra melyik lány ugrik, az már más kérdés. Ha valaki totál átlagos, az jár legrosszabbul a nőknél.

2012. márc. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kék/zöld szem, min. 175 cm magas legyen, ne kövér, ne sovány-ez a külső, a belső már összetettebb.
2012. márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én speciel úgy vagyok vele, hogy meglátom és tetszik vagy sem...

Kicsit beszélgetünk,de

általában első látásra tudom,hogy milyen...a szeméből és a mosolyából :) Ritkán tévedek ;)

2012. máj. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!