Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma láttam egy fura embert és?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma láttam egy fura embert és?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok a sztoriról?

Sétálgattam egy parkban, és többször is belebotlottam egy idegen férfiba. Szimpatikus, kedves arca volt, és egyszer kis ideig egymás szemébe néztünk, de aztán én elsiettem, mert dolgom volt.

Utána, több órával később, a város másik végén ismét rátaláltam, de mindkét alkalommal céltalanul járkált, üldögélt.

Már először is felfigyeltem rá, kiemelkedett a tömegből valamiért, szóval kicsit furcsának érzem a történteket...


2013. okt. 12. 00:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az élet nagy dolgain gondolkozott. Múltkor én is ezt csináltam.
2013. okt. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő céltalanul járkált, te pedig követed. Nem is tudom melyik a jobb.
2013. okt. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ebben mi a fura :O.o ?

lehet csak sétált.

2013. okt. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak olyan pillanataim, amikor tömegközlekedéssel bemegyek a város közepébe és csak járkálok meg gondolkozok. Nagyon megnyugtató tud lenni és legalább felfedezem a csodás fővárosunk néhány újabb pontját. :D
2013. okt. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
lehet kereste a neki tetsző leányt :xdddd
2013. okt. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mi? A rátaláltam szót nem úgy értettek, hogy követtem. Egyszerűen csak épp vásárolgattam, és egyszer csak egy padon megpillantottam a férfit.
2013. okt. 12. 00:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudhatnánk? Szeret sétálgatni, unatkozik, vagy hét gyerekes családapa és kicsit szabadulni akar otthonról. :)
2013. okt. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem követett?
2013. okt. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sok fura emberrel találkozok én nap mint nap.
2013. okt. 12. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
érdekes...:) lehet, hogy lesz még közöd hozzá valamikor.:P
2013. okt. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!