Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar velem járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem járni egy lány?

Figyelt kérdés

Nagyon kedves vagyok vele.Többször elhívtam sétálni,de mindig nemet mondott.Ha bókolok neki,azt mondja "hagyam már"

Lehet, hogy van valakilye és azért mondd nemet mindig?


2013. okt. 12. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Valakije*

Egyébként valszeg nagyon tapadsz, vagy nem vagy az esete.

2013. okt. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem érdekled, és kész. Törődj bele!
2013. okt. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy talán csak nem érdekled? Ez fel sem merült? Hagyd békén, mind a ketten jobban jártok.
2013. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ó kell nekem. tuti hogy van valakilye
2013. okt. 12. 20:53
 5/8 anonim ***** válasza:
valakiJe
2013. okt. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem úgy megy, hogy minden amit akarsz a tiéd is lesz.. talán nem vonzódik hozzád, más fiúk jönnek be neki
2013. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kismillió oka lehet, hogy miért nem kellesz neki. Lehet, hogy tényleg van valakije, de az min változtatna?
2013. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tényleg valószínű, hogy nem jössz be neki, hagyd őt, keress mást :)

Mert hidd el, attól nem fog jobban kedvelni, hogy nem hagyod békén, ha nem tetszel neki, azon semmi sem változtathat a legtöbb esetben. De van még sok másik lány is. :)

2013. dec. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!