Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folytassam ezt a blogot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam ezt a blogot?

Figyelt kérdés
[link]

2013. okt. 13. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
bejött a címkép és megköszöntem egy piros X-el.
2013. okt. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jót teszel az emberiséggel, ha nem folytatod.
2013. okt. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs értelme. Én nem szeretem a vandájreksönt, és a blogod miatt sem fogom megszeretni, mivel amint megláttam a kezdőoldalon a nyálas kis pofikájukat, azonnal kiléptem. És szerintem mindenki más is így fog tenni, aki nem bírja őket...
2013. okt. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
jajj...mi lenne, ha valami igényes zenét is hallgatnál? T_T
2013. okt. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kálmán Gréta! Az Aaron férfi név.
2013. okt. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha folytatod, elég sokat kéne csiszolni rajta. Webdizájn alapjait pl. tanulhatnál: a címképen gyakorlatilag olvashatatlan a szöveg és sehogy sem passzold a blog kinézetéhez. A címkép alatt levő szöveg dettó.

Olyan apróságokra meg figyelhetnél, hogy a szövegtörzsön belül hol helyezkedik el a kép, mert az, hogy elcsúszik miatta egy sor, elég gyér.


Ha lefuttatnál egy helyesírás-ellenőrzőt a szövegeden mielőtt kiposztolod, sokkal kevesebb hibád lenne. Gondolok itt ilyenekre, hogy "Indultunk volna el de meg kellett torpannom a látvány teljesen letaglózott." "bevezetett. össze- vissza mentünk."

Stilisztikailag is lenne hová fejlődnöd. Kezdve ott, hogy kigyomlálhatnád a szóismétléseket: "mondtam neki és adtam neki egy puszit." Az meg, hogy a leírások helyére odabiggyesztettél egy-egy képet valami elmondhatatlanul gáz és igénytelen.


Pont nem érdekel a One Direction, de az olyan erőszakos rajongókról, mint amilyenre a blogod címe is utal megvan a véleményem és nem fogom tőle megkedvelni a bandát. Másrészt az, hogy fiatal vagy és fanfictiont írsz nem jelenti azt, hogy nem törekedhetsz az igényességre. Márpedig a fentebb említett hibák javításához/kiküszöböléséhez minimális figyelmesség, esztétikai érzék és józan ész elég lenne.

2013. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Piros x 0.2 sec késedelmi idővel.
2013. okt. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 edemmester válasza:
A webcíme NAGYON NAGYON hosszú, megjegyezhetetlen. A történet nem rossz, sőt, tetszik. Azt viszont nem tudom eldönteni hogy nem értesz hozzá, vagy ennyire igénytelen vagy? Pár dolog kissé gányul néz ki. Ha kérdésed van vagy ha segítség kell akkor írj bátran privátban!
2013. okt. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
történetet csak úgy lehet írni, ha olvasol is valami szépirodalmat, nem pedig hallgatod a nyálas, béna vándireksön zenét -_-
2013. okt. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nőj fel.
2013. okt. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!