Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van ilyenkor? Hagyjam rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ilyenkor? Hagyjam rá (amire képtelen lennék) vagy folytassam a beszélgetéset?

Figyelt kérdés
a helyzet az hogy hétvégén voltam egy buliban és nem szokásom de berugtam. Volt ott egy lány akit még csak látásból ismerek de már úgy is tetszett. Az az álomnő: aranyos kedves mosolygós művelt és szép... mitszép... gyönyörű. Szval ez a lány amikor találkozott a tekintetünk mosolygott. Anyám mondom kész vagyok. Szeretném ezt a lányt. Gondoltam oda megyek hozzá csak kicsit be voltam csípve ezért azt gondoltam hogy inkább nem mert mondok neki valamit amit később megbánok. Szval csak annyit mondtam neki hogy ez a hely nem alkalmas beszélgetésekre. Másnap reggel írtam neki hogy szeretnék vele találkozni hogy jobban megismerjem, hogy érezzem a közelségét mivel a facebookos beszélgetéseket személytelennek tartom de azt mondta hogy most nem megy. Ez vasárnap volt hétfőre meg kellett mennie suliba pestre. Szerintetek azért mondta mert tényleg nem tud eljönni vagy csak azt hiszi hogy a farkam irányít? Nekem egy lányban az az utolsó hogy lefeküdjek vele... egyszerűen nem azért szeretnék egy lányt magammellé hogy keféljem nap mint nap hanem azért hogy szeressem... természetesen ha azt óhajtja akkor jöhet a dolog. Na de a lényeg hogy mondtam neki hogy ha nem tudunk találkozni akkor legalább beszéljünk.. megkérdeztem h zavarná-e ha zaklatnám levelekkel azt mondta hogy dehogy :) zaklassam nyugodtan :)... Mondom magamban h király :) erre egy levelemre se válaszolt még de látom h látta ekkor meg ekkor mert ugye a facebook nagy dolog :D ott kiirja az ilyet :) szval nem tudom h most mi legyen. Zaklassam tovább vagy csak azt hiszi hogy a farkam irányít? egyszerűen nem tudom ezt a lányt elfelejteni :S egy sok lány által kedvesnek és aranyosnak mondott 184cm es barnahajú és szép szemű nem sovány hanem az a kis felesleggel rendelkező (max 5 kg tehát nem sok) 18 as fiú vagyok... a lány 16 éves de nemsokár 17 :) kérlek segítsetek... előre is köszi :)
2012. szept. 3. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Én tudom mi az igazság.Kiváncsi vagy rá?

Nem jössz be neki,de nem akart bunkó lenni.Ennyi.Ha érdekelnéd akkor visszaírt volna,sőt még találkozott volna veled is.Sztem haggyad.

2012. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
okés :/ igazából ettől féltem... de akkor ez van :S azért köszi h végigolvastad és segítettél :)
2012. szept. 3. 20:26
 3/7 A kérdező kommentje:
csak azt nem tudom h ha nem ismer belülről akkor miért itél el? volt 4 lány az életemben akikkel nem voltam együtt csak beszélgettem plusz egy kivel majdnem lett több is... mindegyik azzal vált el h szerencsés lesz a barátnőm :/
2012. szept. 3. 21:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is az a véleményem mint az első válaszolónak. A lányok nem nagyon tudják kezelni az érzelmi helyzeteket, főleg ha valaki odavan értük. Gondolom a levél dolog is olyan volt, hogy "írogasson csak, majd megunja". Ez egy természetes reakció a lány részéről, mert nem akar megbántani. Bár ilyen helyzetben az egyenesség lenne a legjobb dolog. Tényleg sajnálom, de ez van.

Különben meg ha nem válaszol valaki egy levélre, akár így, akár úgy, de b*nkóság.

A 21:01-es kommentedre a válasz: a beszélgetéssel átkerültél a barát-zónába. Vagyis tényleg tök jó fej srác vagy a szemükben, de kizárólag barátként. Vagyis olyan emberként, akihez rohannak sírva amikor a pasijuk elhagyja őket, hogy a válladon kibőghessék magukat, de ha már járni kell, akkor legyetek csak barátok.

Ezeket mindet kivétel nélkül átéltem fiatalabb koromban, olyan voltam mint Te. Túl sokat adtam magamból, a lányok inkább barátjuknak tekintettek. Ugyanezeket mondogatták a barát-barátnőim, hogy jajjj, olyan mázlista lesz majd egy lány ha járni fogsz vele. De persze ők nem lettek volna a csajaim.

De aztán a csalódások és a pofonok hatására megváltoztam és azóta volt néhány barátnőm, most pedig menyasszonyom.

Előbb utóbb te is kiforrsz, és megtalálod azt a lányt aki hozzád illik.

Addig meg legyél b*nkó, arra buknak a csajok, bulizz, csajozz, éld ki magad.

Bödöcsöt idézve Te is olyan vagy (meg én is olyan voltam), hogy 2 percet beszélgetsz a lánnyal és már közös sírhelyben gondolkodsz :).

Szóval hajrá, és ne lombozzon le egy ilyen dolog, hanem fordítsd a hasznodra, tanulj belőle.

2012. szept. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a te válaszodat is :) azt viszont szeretném megemlíteni hogy az a 4+1 lány az olyan volt hogy mindegyiknél én kezdeményeztem de az ismerkedésünk felénél rájöttem hogy nem az igaziak :/ ezért egyenesen megmondtam nekik hogy ebből nem lesz semmi... erre mondták ezt a dolgot h majd a barátnőm milyen szerencsés lesz. Lehet h akkor velem van a gond azzal kapcsolatban hogy 18 évesen az igazit keresem? és normális az hogy a fiatalabb lánykat p****knak tartom akik csak teszik veszik magukat (tisztelet a kivételnek) és inkább az idősebbekhez vonzódom? :O
2012. szept. 4. 07:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor az más ha Te dobtad őket. Akkor felejtsd el amit ezzel kapcsolatban írtam, rád nem vonatkozik. Ebben az esetben viszont akkor úgy gondolom, hogy őszintén mondták amit mondtak.

Nincs veled semmi baj, sem azzal hogy az igazit keresed. A legtöbb ember a Te korodban, sőt még előtte is az igazit akarja megtalálni, csak hát a lányok egy része még fiatalon szeretné kiélni magát, vagy jobb esetben a tanulásra koncentrálni.

Manapság egyre több koránál érettebb gondolkodású srác vonzódik az idősebb nőkhöz. Ezzel sincs semmi baj, mert a fiatalabb korosztályban nagyon nehéz találni józanul gondolkozó, józan felfogású csajt, értelmeset meg még nehezebb. Mert kevesen vannak és azon kevesek többségének is van barátja.

2012. szept. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hmmm... köszönöm szépen a válaszodat. Rengeteg okos dolgot írtál így sokat is talnuhattam belőle. Remélem akik elolvasták szintén a javukra vált :)
2012. szept. 5. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!