Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem utáni mély szeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem utáni mély szeretet miben különbözik a "sima" szeretettől?

Figyelt kérdés
Nem a megszokásra gondolok, hanem amikor tényleg szereted a másikat, de már nem azzal a lángoló szerelemmel, hanem rózsaszín-köd mentesen. Szereted, tiszteled, vonzódsz hozz, vele akarsz lenni..Szerintem attól, hogy nem olyan felfokozott érzés, mint az elején, mégiscsak több,illetve teljesen más jellegű, mint a szeretteink iránt érzett szeretet..Mégis sokan úgy írják, hogy "szeretem, de már elmúlt a szerelem", mintha valami kis nagyon enyhe érzés maradt volna csak az egészből.
2013. okt. 13. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Te magad írtad le a kérdésedre a választ. Ez a normális és az optimális. Ha így éreztek, az jó alap házasságra is szerintem.


22/F

2013. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én szememben nem a rózsaszín ködös dolog a szerelem. Az a fellángolás. Amikor már a hibáival együtt szeretem a másikat és a többi amit leírtál, na az nekem a szerelem. :D
2013. okt. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebben is van valami...
2013. okt. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nálunk soha nem is volt meg az a "klasszikus köd". Láttam a hibáit, de próbáltam ezzel együtt elfogadni, és ugyanúgy szerettem, és szeretem egyre jobban, ahogy telik az idő. Azért tettem fel ezt a kérdést, mert az általam leírt dolgokat már "szimpla szeretet" kategóriába szokták sorolni, és egyben halálra is ítélik előre, mondván, hogy ez már nem életképes. Pedig szerintem is az az igazi kihívás, ha azok után is tudod szeretni a párod, ha már teljesen reálisan látod, és nem idealizálod.
2013. okt. 13. 18:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha viszont minden rendben van, akkor miért a kérdés? Ha rendben van, sőt, egyre jobban szereted, az csak jó. Akik a rózsaszín ködre vágynak, azok csak az eufóriát szeretik és nem a párjukat. Ez az igazság. :)
2013. okt. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akik így gondolkoznak azok csak a fellángolást keresik és nem tudják milyen igazán szeretni valakit, jobban mint önmagunkat :D
2013. okt. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aemdae Turion, azért bizonytalanság van bennem, magammal, Vele, és úgy általában mindenkivel kapcsolatban, de ez elsősorban az én hibám. Sajnos sok helyzetben nagy szükségem van külső megerősítésre, meg úgy általában is, érdekel az emberek véleménye erről a témáról:)
2013. okt. 14. 08:02
 8/8 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi vagyok.
2013. okt. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!