Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem fel egy régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem fel egy régi barátommal a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Régen volt egy fiú barátom akivel nagyon jóba voltam, de a párom féltékenysége miatt még facebookról is le kellett tiltanom, és ő is rendszeresen feljár. Hogyan tudnék újra beszélni vele? Másik városban lakik, a telefonszámát is törölnöm kellett.
2013. okt. 13. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyen... vagy h törölted meg is érdemled.. :S

nem értem mire volt ez jó.


sztem személyeseb lehetnél a leghatásosabb ;D

Sok sikert!

2013. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aki més féltékenysége miatt képes letörölni egy kapcsolatot, az felejtse el a másik embert. Az ne akarja felvenni a kapcsolatot.
2013. okt. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ameoland ***** válasza:

hát, feloldod a tiltás. elvégre te tiltottad le,nem? meg, tudod a nevét. esetleg tudod,hogy néz ki.

egyébként jó nagy idiótaság ez az egész,nem? Én is így vesztettem el egy iszonyú jó barátot,pedig még el is költöztem 250km-el arrébb,mégis zavarta a féltékeny ficsúrt.

2013. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de a párom is feljár a facebookomra és tuti kiszúrná
2013. okt. 13. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Kit érdekel a "párod"?


Ne nevettesd magad ki felnőtt ember létedre:DD Egy felnőtt embert nem tud uralni a "párja":D annak nem lehet és nem tudja töröltetni a másik embert:DDD Ki is röhögné-np/férfi..

2013. okt. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ameoland ***** válasza:

ahhoz is kell egy iq szint,hogy egymás facebookjába túrjatok és azt mondjátok erre,hogy nincs ezzel semmi fura..

azért mert valaki-valakivel kapcsolatban van, attól még vannak bizonyos dolgok, amit tudhat de az ég egy adta világon semmi beleszólása nincsen..

2013. okt. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!