Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Álmodozás. Ti hogy képzeltétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmodozás. Ti hogy képzeltétek el anno, hogyan ismerkedtek meg az igazival? És végül, hogyan történt ez meg a valóságban?

Figyelt kérdés

Tiniként nagyon álmodozós típus voltam, és nagyon szerettem álmodozni az első szerelemről. Sokszor elképzeltem, hogyan is ismerkedek meg vele...


Nekem 2 verzióm volt:

1. nagyon szerettem könyvtárba járni, ha valami bajom volt, mindig oda rágtam be magam és estig ott kuksoltam. Így mindig abban reménykedtem egyszer ott fogok összeszaladni a nagy Ő-vel. Eleinte csak ismerősök leszünk, de ahogy egyre többet találkozunk a könyvtárba, úgy mélyül el a kapcsolatunk.


2. A másik kedvencem, hogy kirándulás közben velem szembe jön az ösvényen, akit a sors nekem szánt. :)

Nagyon szeretek egy bizonyos helyre kimenni és sokszor elképzeltem ahogy velem szemben előbukkan egy idegen akit nekem szánt a sors.


És ahogy lett: kirándulás közben ismertem meg az első szerelmemet. Eltévedtem és ők ismerték az erdőt segítettek kijutni. Később a srácot felhívtam és mivel ilyen kedves volt velem meghívtam egy piknikre. A többi már történelem... :)


Ha nektek is van/volt ilyen szívesen olvasnám, nagyon szeretem az ilyen történeteket. Kíváncsi vagyok mások is elképzelték-e már, hogyan alakul az a bizonyos pillanat.



2013. okt. 13. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt hittem, hogy 17-18 éves koromra megismerem azt a lányt akivel leélhetem az egész életemet. Gyerek, ház, autó...az a igazi amerikai reklám...tudjátok....mosolyog mindenki benne.


Na hát nem így lett....semmi sem jött össze amit össze akartam hozni. Belefáradtam a magányba és a fájdalomba...ezért nyáron felvágtam az ereimet...aztán azóta pszichiáterhez járok. Tehát....össze jött minden ami csak összejöhetett volna.

21f

2013. okt. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor jött amikor a legkevésbé számítottam rá:D és igen csak nem voltam Top-on:D
2013. okt. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én abban reménykedtem, hogy majd a vonaton ismerem meg, mivel egész sok időt töltök vonattal utazgatással.

Az egészet úgy képzeltem el, hogy a vonaton utazok (mivel napi szinten járok vele), egy 2 személyes ülőhelyen, és mikor a vonat valamelyik állomáson megáll, meglátom a "nagy Őt", egymás szemébe nézünk pár mp-ig, aztán felszáll a vonatra, majd megkérdezi, hogy szabad-e a hely mellettem. És innen egyértelmű a folytatás szerintem... :)

A valóságban még keresem a nagy Őt, remélem sikerül megtalálnom előbb, vagy utóbb. :)

f/19

2013. okt. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En meg kislanykent ugy kepzeltem el, hogy az erdoben kiralykisasszonykent setalok. Arra Jon a kiralyfi, es hosszan egymas szemebe nezunk, majd felultet a lovara.. es egyutt ellovagolunk a kastelyaba.


Ehelyett egy szorakozohelyen jottunk ossze a Nagy ovel, pantominjelekkel ertekezve... Kommunikaltunk eloszor.

2013. okt. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát úgy különösebb elgondolásom sosem volt ilyen téren, de:

titkon mindig reménykedtem abban, hogy buszmegállóban, vagy a buszon jön velem szembe az a bizonyos ember... :) de úgy gondoltam mindig is: majd valami lesz, ezt a véletlenre bízom.

furcsa mód így is lett, hogy a buszon "futottam" össze a párommal: eyik nap a hazafelé menő buszra felszállt egy olyan srác, aki kinézetre teljesen az ideálom volt. elkezdtem nézni, s közben azon gondolkodtam, hogy de jó lenne vele beszélgetni. akkor még egy szimpla beszélgetésnek, vagy mosolynak is örültem volna tőle, azt hozzá kell tennem: előtte sose láttam őt. észrevette, hogy nézem, zavarba lett ettől, de vissza vissza tekintett rám ő is. két hét egymás szemlélése után vette a bátorságot és leült mellém :), azután elkezdtünk beszélgetni, még ha nem is volt dolga, mindig megvárta azt a buszt, amivel én mentem haza :) sok sok beszélgetés, találkozás után összejöttünk, ennek már 3éve :) nem egy nagy történet, de úgy gondolom ezek után tényleg bárhol megeshet az a bizony találkozás, ami által az ember megtalálja a hozzá illő párt. mint utólag kiderült: anno a nagypapája is ilyen módon ismerte meg a nagymamáját, csak az nem buszon, hanem vonaton történt.

2013. okt. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Képzeletem: Egyik este kimegyek a parkba futni, (sportos vagyok) es veletlen neki megyek a nagy őnek es összeismerkedünk. Történt: Nyári táborban egy fiu osztársammal akivel jo barátok voltunk leültünk kettesben beszélgetni :) a tobbi legyen a kepzeletedre bizva
2013. okt. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!