Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem egy pasi és úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

55virag55 kérdése:

Tetszik nekem egy pasi és úgy hallottam, hogy én is tetszek neki (persze ezt nem vallotta be), csak szerinte egy kicsit nagy a korkülönbség. Én 21 éves vagyok ő 32. Szerintetek nagy a korkülönbség? Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. okt. 13. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy hallottad? Mondta? Pletykálják? Szerintem elég idősek vagytok ahhoz, hogy ezt ketten, autonóm módon intézzétek mindenféle közvetítők beiktatása nélkül.


Annyit tehetsz h te megpróbálkozol a dologgal, de ha ő kifogást keres h miért ne jöjjetek össze, azt el kell fogadnod, .

2013. okt. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

szia:) azonos koruak vagytok, mint az exem es en. szivesen megosztom a tapasztalataimat, esetleg privi?

diohejban annyi, hogy a kulonbseg nem kizaro ok, szerintem mukodhet, bar nekunk nem sikerult.

2013. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nektek nem jött össze :(
2013. okt. 13. 20:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Megoszthatnád a tapasztalatodat, észrevételeidet.
2013. okt. 13. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem:)Nálunk 30 év van
2013. okt. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyáltalán nem nagy a korkülönbség. Szüleim között is pont ennyi év van és már 38 éve együtt vannak. :)
2013. okt. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!