Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjam el neki vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki vagy ne?

Figyelt kérdés
...hogy szeretem.
2013. okt. 13. 19:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nő vagy?
2013. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Másnak mond el!
2013. okt. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
csak nyugodtan.
2013. okt. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Milyen jó h ilyen pontosan körülírtad a szituációt!
2013. okt. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mondd el! Minnel hamarabb! Ha sokaig vacakolsz valaki beeloz es vege az eselyenek.
2013. okt. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Csak kiváncsi voltam, hogy így, hogy nem tudtok konkrétumokat, mit tanácsoltok...

Nő vagyok, a lényeg, hogy minden ellenem szól, jobban fogalmazva semmi sem szól mellettem, talán csak annyi, hogy valamikor szimpatikus voltam neki, talán még most is, de csak talán. Neem tudom róla semmit már egy éve, de úgyanúgy szeretem. És talán párkapcsolatban is van... De még egy egyszerű "Hogy vagy?" kérdéssel sem merem megkeresni... 2 éve várok rá, gyáva módon, mert ennyire nem merem vállalni, hogy esetleg visszautasít.

2013. okt. 13. 20:06
 7/18 anonim ***** válasza:

6 Alaphelyzetben azt irtam volna, hogy nőként eszedbe ne jusson, de ezt a szituációt olvasva:


van veszteni valód?

2013. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Vesztenivalóm? Hát talán csak szereznék néhány utálót, hülyének néznének, stb. De is elég ha Ő nézne annak... Szóval igen, van, a büszkeségem.
2013. okt. 13. 20:12
 9/18 A kérdező kommentje:
De ha rá is veszem magam, hogy tegyem meg? Nem állhatok csak úgy elé...
2013. okt. 13. 20:15
 10/18 anonim ***** válasza:

8*Hát talán csak szereznék néhány utálót, hülyének néznének, stb.


Téged ebben a helyzetben bárki véleménye érdekelne?:DD


De most úgy komolyan, ha belegondolsz:)

2013. okt. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!