Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjam meg neki az igazat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam meg neki az igazat?

Figyelt kérdés
Van egy lány facebook-on aki tetszik.Az ismerősei között vagyok,de a távolság miatt nem lehetséges a személyes kontakt,meg hát már nagyon régen nem láttam,akkor is csak köszönő viszonyban voltunk.Jelenleg nem jár senkivel,ezért gondoltam megmondom neki hogy tetszik és jó volna megismerni(mások is ezt tanácsolták).Viszont ez kockázatos,benne van hogy rosszul fog elsülni,kiröhög és elküld a francba,vagy mindenkinek elmondja milyen lúzer vagyok.Viszont ha nem csinálok valamit,előbb utóbb más fog.Szerintetek érdemes bevállalni ezt?Vagy mit csináljak?
2013. okt. 8. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
mondj igazat es beverik a fejed
2013. okt. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

*Viszont ez kockázatos,benne van hogy rosszul fog elsülni,kiröhög és elküld a francba,vagy mindenkinek elmondja milyen lúzer vagyok.


Neked miért vannak ilyen ismerőseid? egyáltalán miért tűröd meg magad körül őket?


Egyébként a kérdésedre: igen mond meg neki.

2013. okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Írj rá és kezdj el vele beszélgetni, ismerkedni. Azzal, hogy gyakorlatilag ismeretlenül ráírsz valakire és közlöd vele, hogy tetszik neked, inkább csak elijeszted, bóknak meg nem túl erős önmagában. Szóval előbb ismerkedj.
2013. okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért kéne neki elmondani egyből? Talán megrémül.

Írj neki kezdjetek el beszélgetni aztán úgy is érzed mikor mire vevő a lány.

2013. okt. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És mit irjak rá?Évek óta nem nem beszéltünk és azelőtt se nagyon.Egyébként nem lehet tudni hogy reagálnak az emberek az ilyesmire,ezért írtam h az is benne lehet..
2013. okt. 8. 11:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, emlékszel még rám? xxx vagyok innen és onnan. Megláttam a képed itt facebookon és eszembe jutott, h vajon mi lehet veled. Na és mi van veled? :))
2013. okt. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kezdesnek jo lehet mondjuk egy szulinapi vagy nevnapi koszontes priviben.
2013. okt. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi,ezek tényleg jók!
2013. okt. 8. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!