Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem elég neki másokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elég neki másokkal beszélni?

Figyelt kérdés
Ha ő szakított, és már másnap más lányokra írt rá, miért volt felháborodva, mikor nem írtam vissza neki, mert éppen beszélgetni támadt kedve? Azt is írta, hogy túl van rajtam... Most meg besértődött, mert akkor nem válaszoltam, és nem is írok neki. Ő kérte hogy zárjuk le. Szabadságot akar.
2013. okt. 13. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Őőőőő. Normálisan válaszolok, mert a kérdésfeltevő azon kb. 5%-ba tartozik itt a gyk-n, aki tud helyesen írni, és még a vesszők használatával is tisztában van. (1-2 hiba becsúszhat).


Szerintem hagyd a f.aszba ezt a gyereket. Szakított veled, nem kell vele foglalkoznod. Persze ez attól is függhet, hogy mit érzel iránta. Egyébként hány évesek vagytok, és milyen hosszú volt a kapcsolat?

2013. okt. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem is akarok tőle semmit. Kiismertem utólag. Csak azt nem értem miért kellett vagy kellene vele szépen csevegnem. 30-asok vagyunk. Csak úgy kilépett az egészből, azt boldog, de muszáj volt.
2013. okt. 13. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!