Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy 20 éves barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 20 éves barátnőm, irányítani akar, de a házimunkát csak vitatkozások után végzi el. Féltékeny, és úgy veszem észre hogy másokkal (pl a volt párjával) jobban elbeszélget mint velem. Leültem beszélni vele, de nem lehet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért van veled, mert tipikusan olyan lány akinek mindegy csak legyen mellette valaki. Amúgy mindenki olyanná válik a másik mellett ami a másikból hiányzik, szóval ha te egy papucsstílus vagy akkor ő házisárkány lesz, de ha megembereled magad és illedelmesen elküldöd a fenébe cuki kis cica lesz belőle. Vagy nem, de akkor nem is kell...
2013. jan. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tedd mérlegre az érzéseidet. Ezt szeretem és elfogadom benne, ezt meg nem. Így el tudod dönteni, hogy szükséged van-e erre a kapcsolatra.
2013. jan. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Az elsőnek teljesen igaza van! Tudod, én 21 éves vagyok és sokszor tipikusan házisárkány fajta. :) Én is van, hogy az exeimmel jobban elbeszélgetek mint a párommal (például ha fasírtban vagyunk.) Ő a kapcsolatunk elején nagyon elkényeztetett engem, mindent megengedett, ehhez az évek során hozzászoktam, mondjuk úgy akarva-akaratlanul kihasználtam a jóságát. Ma már a sarkára tud állni, ha úgy van elküld a fenébe is. :) Sajnos néha az ember csak ebből ért. De igyekszem csiszolódni, jobbá válni. Ma már beismerem a hibáimat és igyekszem jóvá tenni ha elrontok valamit! Valahogy ezt kellene elérned a barátnődnél is! Sok sikert!
2013. jan. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na most rengeteg lehetőség áll fent, én kettőt emelnék ki:


1, A csaj spontán kihasznál téged. Havernál volt ilyen, a l.otyó eltartatta magát vele, nem csinált semmit, nem tudott még főzni sem.

Boldogan félrekufircolt az exeivel, aztán amikor talált másik hülyét, továbbállt egy szó nélkül...


2, Az én esetem: irányítok, de nem szabad akaratomból A párom semmiben nem képes döntést hozni, mindig, minden alkalommal nekem kell választani, már most akkora felelősség van rajtam mint egy nagycsaládos anyukán...

Házimunkának már nem látom értelmét, mert a párom mellett minden nap nagytakarítást kell végeznem.

Hiába kérem hogy tartson rendet, anyjánál megszokta a disznóólat. Most hétvégente egy nagy takarítás, amellett meg kupi van. Ha ez tetszik neki, hát nézze.

Bár én nem vagyok féltékeny, tényleg jobban elbeszélgetek mással mint a párommal. Ez azért van, mert kifogytunk a témából, már csak a "mi volt a munkahelyen", meg a napi hírek maradtak.


Emellett számtalan dolog lehet még, én erre a kettőre tudtam konkrét példát mondani, megmutatván hogy mennyire különbözhetnek az indokok.

Először nézz magadba, konkrétan képzeld el, esetleg írd le a másik szemszögből a dolgokat.

Akkor nagy eséllyel megtudod a "miérteket".

Onnantól fogod tudni hogy mit tegyél, hiszen a tények ismerete nélkül mi max. annyit tudunk mondani hogy hagyd ott.

2013. jan. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
miért nem te végzed el a házimunkát? neked is van 2 kezed, az a valami a lábad között nem jogost fel arra,hogy a nő csináljon mindent.
2013. jan. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Nah a nagy feminizmus, a nőt sem jogosítja fel a női neme hogy csak eltartassa magát. Ha már vitázni kell egy nővel, hogy legalább a házmunkát elvégezze az már régen nem nő.
2013. jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%
Én egyet értek az utolsó válaszolóval részben, pedig nő vagyok! Engem sosem kell noszogatni, hogy elvégezzem a házimunkát, pedig nekem van dolgom mellette bőven. Néha elmarad 1-1 takarítás persze, mert van 1 éves gyermekem, plusz munka, plusz fősuli de ettől én rühellem ha nincs megcsinálva. Nyilván a férjem is besegít néha, ha kérem, attól mert férfi ha szükséges, megfogom kérni.
2013. jan. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!