Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretek "kőszívű" lenni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek "kőszívű" lenni. Mások is vannak így vele? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egyszer voltam életemben szerelmes, több évig, de szépen átvertek. Ezek után sokáig depressziós voltam. Most hogy már nem vagyok rosszul, elkezdett hiányozni a szomorúság érzés. Nem akarok kapcsolatot,mindenkit elutasítok, hiába is tetszik az illető, nem akarok senkit sem közel engedni magamhoz, de mégis szeretem ha fáj valami (nem fizikailag), szeretek sírni, szomorkodni, szomorú zenéket hallgatni. Nagyon megkomolyodtam, régen sokat mosolyogtam, most már ritkábban. Igazából nem tudom megindokolni miért van ez. Más is van így ezzel? Szerintetek orvoshoz kéne fordulnom? 18/L Normális válaszokat!

2013. okt. 14. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is szeretek.Azért mert amikor romantikus voltam közel engedtem magamhoz egy lányt pórul jártam.

Remélem egyszer találok megfelelő partnert

2013. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ööö, hát nem tudom,, de szerintem te még nem vagy "most hogy már nem vagyok rosszul".


persze, vannak simán ilyen emberek, akik ilyenek, nem azért mert depressziós, csak mert csak.. ezt igazából te fogod érezni,

2013. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Pain for Pleasure ***** válasza:
Igen, hasonló helyzetben vagyok. Nem engedek át senkit a falaimon.
2013. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hasonlóan jártam én is,azóta jóval melankólikusabb alkat lettem. De nem is nagyon bánom,jól érzem magam így.
2013. okt. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az érthető, ha ez ember óvatosabb lesz egy csalódás után.

De hogy direkt a fájdalmat és a szomorúságot keresed és teljesen meg is változtál, fura! Én elmennék pszichológushoz. Nem biztos, hogy van bármi baj, de az nem árthat, ha elbeszélgetsz valakivel.

2013. okt. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is... Olyan vagyok mint Piton
2013. okt. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2013. okt. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pont mostanában raktam ki egy kérdést hasonló panaszokkal. Egy ideje ugyanis nincsenek érzelmeim. Semmilyen. És kíváncsi voltam, hogy más is volt-e már így. És tetszik a dolog.
2013. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szonjababa91 válasza:
Öreg Baradlay is így volt....
2013. okt. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem picit érzelmi mazochistának tűnsz
2013. okt. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!