Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ilyen félénk? Szerethet vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy egy évvel idősebb srác,akivel egy hónapja húzom-vonom kapcsolatban vagyunk.2 hete elmentünk egy buliba,ahol mindketten kicsit ittunk és a végén hazakísért.Elkezdtem osztani,hogy milyen szemét,hogy hisztizik,hogy nem keresem,de,hogy ha én keresem,akkor flegma vagy vissza se ír neten..Erre megcsókolt..és még vagy 5x(mindig ő kezdeményezett). Másnap rögtön írt a haverjának,hogy elújságolja,hogy mi történt köztünk,haverja rám írt,hogy elmennék-e vele randizni..Mondtam,hogy lehetséges.:)

Aztán másnap rám írt a srác,tök jól elbeszélgettünk,nagyon édes,kedves volt..Aztán másnap én ráírtam,flegma volt..Most szombaton megint írtam neki,akkor is fura volt..De közben meg barátnőmnek mondja,hogy tetszek neki,meg jó lenne,hogy ha összejönnénk,de fél meg igazából nem is tudja mit akar..Elhatároztam,hogy én nem keresem..eleget ˝zaklattam˝,és mindig elutasított..Várok amíg észhez kap vagy pedig nem lesz semmi.Csak az bosszant,hogy mindig rinyál,hogy nincs barátnője meg nem kell senkinek..És itt lenne az alkalom,hogy végre legyen valakije(Félreértés ne essék,elég helyes srác,és elég sok lány oda van érte,csak teszi a fejét szerintem)..Ő meg benyögi,hogy mégsem tudja mit akar.

Környezetünkben mindenki zaklat,hogy miért nem jövök vele össze,mert nagyon összeillünk,meg látszik,hogy milyen jól meglennénk,stb..

Véleményetek erről az egészről?

16L


2013. okt. 14. 20:13
 1/4 Intoxcation ***** válasza:

Ha eddig nem kezdeményezett, ezután sem fog, és el fogod cs*szni az egészet. Ha ismered, hogy ilyen, de bejössz neki, meg ő is neked, akkor kezdeményezz Te.

Másrészt 16-17 évesen a fiúk inkább olyanok, akik a menő kategóriába akarnak tartozni (lásd páva b*zik) tisztelet a kivételnek, így inkább a haverok előtt menőnek lenni.

Írj rá, mondd meg neki, hogy konkrétan mit szeretnél. Ha erre sem ír semmi konkrétat, hagyd a fenébe. Hidd el, nem bántásból mondom, de nem szabad kerülgetni a forró kását, úgy is csak az lesz, hogy eltelik még 2 év, még 6 év, még 8 év, és még mindig ugyanott álltok, közbe meg kiderül, hogy a srácnak már felesége meg gyereke van.

2013. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben vagyok :D ha tanácsolhatom, valami buliban vagy valahol, ahol találkoztok, kezdeményezz te :) vagy írj neki. tudom, hogy nehezedre esik, mert már idegesít, hogy ilyen flegma, de egy próbát megér. vagy hívd el valahova :)
2013. okt. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

:)) Hétvégén megyünk vacsizni a barátainkkal..Remélem majd hazakísér,hogy megtudjuk ezt beszélni.:))

Köszi a válaszokat!:)

2013. okt. 16. 22:10
 4/4 A kérdező kommentje:
A vacsizás elmaradt,mert közbe jöttek gondjai..Másnap este rá írtam,hogy hogy van.Tök aranyos volt,örült,hogy írtam,meg megpróbáltam feldobni a hangulatát..De a végén megint abbamaradt a beszélgetés..Már megint 1 hete nem beszéltünk..Tényleg ennyire nem bír?Vagy félénk?Jó,most mondjuk lehet,hogy azért nem ír,mert van elég baja így is..Írjak neki én?Vagy várjak?...
2013. okt. 25. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!