Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen barátság létezik fiú és lány között?

Figyelt kérdés
Ahol egész nap együtt van a két fél.
2013. okt. 14. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
tapasztalat h úgyis több lesz ami van h csak szenvedéssel jár
2013. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen létezik.Tapasztalat.
2013. okt. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, csak az egyik titokban szenved. Aztán amikor már nagyon szenved, akkor elmondja a másiknak, hogy mi a szitu, kosarat kap, és vége a barátságnak.
2013. okt. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kati Tibor ***** válasza:
Az utolsó válaszirónak ne azért nem épen.Eleinte lehet barátság köztük de hogyha már jobban megismerik egymást akkor a fiu vagy a lány biztos szerelmesek lesznek szerintem mert én nem nagyon hiszek ezekbe a fiu lány barátságokba mert én szerintem biztosan előbb vagy utóbb kifog sülni az egészből valami.
2013. okt. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

létezni létezik, de mint ahogy már előttem elmondták szenvedés lesz a vége. nekem a legjobb barátom egy fiú, mi is mindig együtt voltunk és nagyon közvetlenek tudtunk lenni egymással. ő belém szeretett, én észre sem vettem mig a barátaim nem nyitották fel a szemem. nagyjából 2 évig szenvedett miattam, de a barátság nem szakadt meg. én is sokszor nagyon szarul éreztem magam az ő szomorúsága miatt. most ott tartunk, hogy 3 éve szerelmes belém, de már elkezdett az utóbbi időben más lányokkal ismerkedni. mielőtt megkérdeznéd, hogy ha ennyire rossz volt a helyzet és ennyire szenvedett miért nem szakitottuk félbe a barátságot..

válaszolok:azt hiszem sem neki, sem nekem nem volt senki olyan fontos mint mi egymásnak. mindig mindenben számithatott rám és én is rá. próbáltam kerülni, de valahogy mindig összefutottunk. ő azt mondta, hogy rossz a helyzet, de ha nem beszélünk mégrosszabb.

2013. okt. 16. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!