Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik Fiú Lány barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik Fiú Lány barátság?

Figyelt kérdés

Véleményeket,tapasztalatokat kérek


Az én véleményem szerint nincs mert van két lány barátom

De viszont az egyikbe reménytelenül bele szeretem.

De ő csak barátjaként szeret nagyon nehéz ez nekem nap mint nap a szemébe nézni és rá mosolyogni mint szimplán barátra.

De nem fogom többet szóba hozni ezt a témát mert úgy sem lesz belőle semmi és evvel csak azt érem el amit leginkább el akarok kerülni azt hogy el veszítsem.

Igaz nagyon fáj és majd bele pusztulok de mindenütt csak azt olvasom hogy fiú lány barátság nincs ha az egyik többet érez szimpla barátságnál.

Így nekem is az a véleményem hogy nincs fiú/lány barátság.

DE Saját hülyeségem miatt nem fogom elveszíteni ezt meg fogadtam magamnak.



2013. ápr. 20. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg CSAK fiú barátaim vannak, hoppá. :D Egyiktől sem akarok semmit, van párkapcsolatom, nagyon szeretem a barátom. Ők sem akarnak tőlem semmit, azt észre lehetne venni, illetve a társaság háromnegyedének van csaja. Simán létezik fiú-lány barátság.

21l

2013. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
kb. 1.000.000.000. ugyanilyen kérdés van fent és rá több milliárd válasz.
2013. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Létezik.
2013. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van, de nagyon ritka fiú és lány közt az IGAZ barátság, de egyátalán nem lehetetlen. Nekem az a benyomásom, nem biztos, hogy így van, de sok ember hajlamos túlmisztifikálni a szexualitást és ezért vagy a saját kudarcaik miatt tagadják, hogy lenne barátság fiú és lány között. Azt hiszem a dolog életkorfüggő is. Azért egy csinos szemrevaló lányhoz normális srác nem közeledik "barátkozás" céljából, ha igen az ciki, ezt hívják "barátzónának", "aranyosfiúnak", "kiskutyának", "szárazbarátnak". Amikor a lúzerfiú azért van a szép lány udvarában, mert a közelében akar lenni, de nem dughatja meg és a lány még ki is használja, nos az nem barátság. Azért nem árt, ha egy srácnak van valaki a közelében, aki kortárs női szemmel (is) látja. Egyszersmind elmondható, hogy egy rendesen szocializálódott ember tud a farka/puncija nélkül is társas kapcsolatokat kialakítani. A fiú - lány barátságban számtalan buktató van, vékonyabbak a határok, de igenis működhet. Külön eset, amikor a baráti társáság nemek szerint vegyes megoszlású vagy párok is vannak benne. Olyankor mi van?
2013. ápr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
van ha a lány csúnya
2013. ápr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Létezik.
2013. ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Létezik fiú-lány barátság!Az egyik legjobb barátom fiú és van néhány fiú haverom is.

Persze velem is volt olyann ,h az egyik fiúbarátom belém szeretett..de az már más (és ezért sokan azt mondják ,h nincs ilyen barátság ,főleg itt lehet sok olyat olvasni ,h xy bele szeretett a fiú/lány barátjába ,és h "mit tegyen?" stb).:)

2013. ápr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Vagy ha a srác meleg....
2016. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Létezik! 7 évig tartott szerelem nélkül, aztán külön váltak útjaink.
2017. szept. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!