Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Ha találkozunk, akkor mindig néz. Ha látom, hogy ezt teszi, akkor nem kapja el a szemét, hanem tovább néz. Én mindig rámosolygok. Viszont nem szokott köszönni. Már ismerjük egymást, mert az osztálya meg a mi osztályunk együtt volt erdei táborban, és ott baromkodtunk. Ott viszont meg mert szólítani.
2013. okt. 15. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.Ami nem megy azt nem kell erőltetni.
2013. okt. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez firkálás, a művészethez nem sok köze van
2013. okt. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bocsi, a második vagyok,véletlenül rossz kérdéshez írtam a választ..:D

DE akkor már válaszolok ide is, szerintem próbálj meg mosolyogni rá, vagy esetleg te köszönj rá, ha ekkor sem történik semmi változás,akkor hagyd..:)

2013. okt. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Holnap ráköszönök. Félénk, szerintem azért nem kezdeményez. Mindig olyan szerelmesen néz. Ja, megfeledkeztem valamiről: egyszer gyakoroltunk egy versenyre, Ő hozott nekem széket.
2013. okt. 15. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!