Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmerjem lépni? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmerjem lépni? Van egy oszt. Társam akibe szerelmes vagyok 2 éve, és mostanában nagyon közel kerültünk, és elmesélte hogy szokott yaoi-t olvasni, és látott egy olyat ahol olyanok voltak a szereplők mint mi. Valljak neki?

Figyelt kérdés

attól félek hogy ő azért inkább jobban szereti a csajokat, és lehet csak poénból olvasta azt a yaoi-t.


15f


2013. okt. 15. 19:41
 1/8 anonim válasza:
ne tedd meg 2 okból: 1, nem vagy biztos abban, hogy ő is benne lenne-e, 2, osztálytársal amúgy sem jön össze az ember.
2013. okt. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Osztálytárssal ne járj, ne dugj! Soha nem sül ki belőle semmi jó, ez tuti.

21/L

2013. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Viszont 6. óta szerelmes vagyok bele teljesen. és több alkalom nem lesz, ha más középsulikba megyünk. :S
2013. okt. 15. 19:52
 4/8 anonim válasza:
akkor is várd meg az év végét mert, ha nem jön össze akkor az egész iskola erről fog beszélni!
2013. okt. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
rendben csak nem tudom hogy fogom kibírni, mert annyira szeretnék összejönni vele.
2013. okt. 15. 20:47
 6/8 anonim válasza:
Hát szerintem csináld azt hogy mond neki h te még nem láttál yaoi-t, de belenéznél aztán mond neki h nézzetek együtt...ha ő "olyan" akkor szerintem tuti rád fog mászni xd, majd írd meg mi volt haha
2013. okt. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nna mi lett?

a fogadásom, hogy aki yaoi-t olvas, az jó eséllyel meleg, magamból kiindulva...

2013. nov. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
utolsó, neked milyen igazad van. :D
2013. nov. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!