Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Oltári baromságot csinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oltári baromságot csinál (tunk)! Mi legyen most?

Figyelt kérdés

Nah.hogy is kezdjek bele... szal volt a múlthét végén egy családi összejövetel távolabbi rokonokkal is, és itt volt az egyik másod unokateósm (aki egy igen szemrevaló kis teremtés) és az történt hogy ráömlött fél kanna gázolaj... ( körülményeket most inkább hagyjuk,nem az a lényeg... És azonnal át kellett öltöznie,nem tudta hol,mondtam h jöjjön a szobámba, meg se várta h kimenjek de már el kezdte szórni magáról a cuccot lefele... és hát fogalmazhatjuk úgy rágerjedtem kicsit és ezt rögtön észre vette és nem ellenezte,sőt... és ő is szingli én is... szóval egy kicsit elfajultak a dolgok odáig hogy megtörtént a dolog.(persze kicsit részegek voltunk ekkor már) Amúgy nem találkozunk túl sűrűn évente 1-2x. És még ennek tetejére, a rokonok is észrevették h valami nem oké közöttünk idáig amikor találkoztunk sokat beszélgettünk stb.. most meg alig szóltunk egymáshoz ezután... Tehát még az is kérdésem lenne hogy mit adjunk be nekik,hogy mi lett velünk? Az igazat tuti nem mondjuk el ,botrány lenne az héccencség. Én :22F

Ő:20L


2013. okt. 15. 21:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Fogmosó maci már ágyban van kérdező. Nektek is ideje a mese után :)
2013. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha évente 1x-2x találkoztok, akkor mi szükség van bármiféle kamutörténetre? Szerintem bőven elég annyit mondani, hogy rossz passzban voltál, ezért nem beszélgettetek és pont.
2013. okt. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mondjátok azt hogy bedrogoztatok.
2013. okt. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Unokatestvérek között sem tilos, másodunokatestvérek között pláne nem. A rokonoknak meg ne kell mindent tudni, gondolom, egyébként sem részletezed nekik a szexuális életedet. Ennyi.
2013. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát ez kellemetlen :/ De igaza van a 2. hozzászólónak, ha évente ilyen ritkán találkoztok, akkor annyira nem vészes, mondhatjátok, hogy rossz napotok volt. Amúgy meg nem ártana megbeszélni a lánnyal is négyszemközt (fb-n, vagy bármi).
2013. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

1es :wtf

2es: valahogy úgy terveztem én is . De ő azt mondja el kéne mondani az igazat mert tuti gyanakodnak..-.- miért gyanakodnának? szerintem azért nem ez az első ami eszükbe juthatna. Ha elmondja valakinek, faterja megtudja akkor nekem végem mint a botnak az fix

2013. okt. 15. 21:56
 7/16 Furujika ***** válasza:

Másod unokatestvérrel való házasság itthon is törvényes. De ki beszél itt erről? :D

Szerintem, mivel ritkán találkoztok, legközelebb már nyugodtabb lesz a légkör köztetek.

Addig, a rokonoknak meg, hacsak rá nem kérdeznek, nem kell semmit mondanod.

Vagy kitalálsz valamit pl: a lány szerelmi tanácsot kért tőled (mert tetszik neki valaki), te adtál is neki, de ő kiborult, megsértődött, neheztel rád. És eddig azért voltatok együtt, mert erről a fiúról beszélgettetek, stb. Vagy csak simán összevesztetek valamin.

2013. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kezeltessétek magatokat;)
2013. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Már meg beszéltük azt a részét.. csak ezt nem szerintem jobb lenne sunyítani azt amikor megint találkozunk úgy tenni mintha mi se történt volna
2013. okt. 15. 21:57
 10/16 A kérdező kommentje:
ma 21:56 Ez jó ötlet :) köszi
2013. okt. 15. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!