Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » És végülis a kédésem az lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

És végülis a kédésem az lenne h ezt azért csinálta-e h féltékeny legyek rá vagy mert már nem szeret és ha az első akk mit tegyek h ez az egész visszaáljon a rendes kerékvágásba?

Figyelt kérdés
Van valaki akibe már rég zerelmes vagyok és be s vallottam már neki de zat mondta h szerinte külső tényezők miatt nem lehetünk együtt de zaóta is flörtölgetünk és megint úgy érzem mindha előről kezdődne ez a viszony. De a lényeg h kirándulni voltunk osztállyal és hát ő folyamatosan másokkal volt és nem velem én pedig szerintem elég féltkeny fejeket vágtam olyankor és amikor meglátta h h nézek rá amikor más nőkkel beszélt akk utána rá se nézett zsinte arra akielt beszélt és folyton engem nézett de mikor én elkeztem egy másik sráccal beszélni akk nagyon féltékeny fejet vágottt és másnap a barátnőmet kérte meg egy feladatra (amire megjegyzem én alkalmasabb lettem volna de minegy) és én pedig amég vártam a barátnőmet addig elég szomorú fejet vágatm és ezt többször is látta h szomorú vagyok.

2013. okt. 16. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Először tanulj meg normálisan és érthetően írni valamint fogalmazni, azután írj kérdéseket.

Szerintem egyáltalán nem is szeretett, mert amikor tisztáztad vele a dolgot, megmondta neked hogy nem akar veled lenni. Ha ennyire fontos neki a külsőség, nemtudom hogy mit vársz tulajdonképpen..?!

2013. okt. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!