Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esély rá hogy tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá hogy tetszek neki? (ő is lány, meg én is)

Figyelt kérdés
Szóval múltkor a munkahelyen ismertem meg egy kis aranyos lányt, én nagyon félénk vagyok de ő odajött hozzám egy csomószor és tök rendes volt velem meg beszélgettünk.. olyan aranyos :D van esély rá hogy esetleg ő is szereti a lányokat, és tetszek neki, vagy erre nem sok esély van és inkább csak barátkozott? :( 18/L (ő is 18)
2013. okt. 17. 01:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Takarodj mar innen a hulyesegeiddel anancska mert mar tenyleg megrugdoslak!


A kerdesre valaszolva; szerintem ismerkedj meg vele, elobb-utobb csak meg lehet allapitani hogy bejossz-e neki. :)

2013. okt. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ebből egyértelműen nem lehet azt leszűrni, hogy esetleg ő is vonzódik a lányokhoz. Ahhoz picivel több jelzés kellene szerintem. Azért figyelgesd még aztán talán egy idő után le tudod majd szűrni hogy milyen módon próbál hozzád közeledni.
2013. okt. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2013. okt. 17. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!