Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem értette meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értette meg a kérésemet? Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete szakított velem az exem, egyik pillanatról a másikra, magyarázatot sem adott. Nem keresett, vagy ha igen, akkor is bunkózott. Azóta nem. Arra kértem, hogy törölje ki a számaimat, ő erre felháborodott. Írtam neki, miért kell neki, ha soha nem keres, és azt mondta szakításkor, hogy lezárta, nem akar semmit. Mikor én azt írtam,hogy elfogadom, és tiszteletben tartom a döntését, azt írta, milyen aranyos tőlem. Ez a második napon volt, ahogyan kidobott szó szerint. Azóta sem keresett, csak egy ismerősömet kereste fel, akinél próbált besározni. De az sem jött össze neki. Állítólag nagyon boldog volt és szerelmes, de szerinte jobb külön. Mert neki magányra van szüksége, de ismerkedéskor erre panaszkodott...
2013. okt. 17. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értem én sem a kérdést. Most az a baj, hogy nem törölte a számodat? Vagy az a baj, hogy nem keres? Akkor honnan tudod, hogy nem törölte?

Szerintem szépen hagyni kéne az egészet a fenébe, nem gondolni rá, nem foglalkozni vele, túllépni rajta, mert itt te generálod a problémákat.

2013. okt. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Arról van szó, miért háborodott fel ezen, ha lezárta az egészet. És nem is keres! Minek legyen meg a számom neki? Felesleges!
2013. okt. 17. 10:42
 3/3 anonim ***** válasza:

nálam is volt ilyen,én is kértem az exem,hogy törölje ki a számomat,de erre azt mondta,hogy nem tudja megtenni :/

de azóta sem hívott fel

2013. okt. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!