Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Szerintetek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szerintetek miért viselkedik így egy férfi?

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm, akinek tudom, hogy tetszettem és ő is szimpatikus volt nekem. Csak egyik pillanatról a másikra elkezdett megváltozni velem. Tudom róla, hogy nincsenek barátai, még facebookon is alig van néhány ismerőse, nem nagyon jár sehová, állandóan csak otthon netezik. Ez engem nem zavart volna, mert én sem vagyok túlságosan társasági ember, elég visszahúzódó vagyok.

Amikor beszéltem neki a problémáimról v. bármi rossz dologról, ami történt velem, megváltozott a viselkedése.

Elkezdte magát fényezni, hogy neki mennyi barátja van, és hogy ő milyen gyakran eljár a barátaival, stb. Észrevettem, hogy már nem is akar tőlem semmit, és állandóan csak olyanokat kérdez tőlem, hogy mit csinálok szabadidőmben, jól megvagyok e a barátaimmal, meg ilyenek.

Ha valami pozitív dolgot mesélek neki, azt meg se hallja, nem is érdekli, csak annak örül, ha olyanokat mondok neki, hogy magányos v. szomorú vagyok mostanában. És elég lenézően viselkedik, mert olyankor rögtön magát kezdi nagyítani, és már találkozni sem akar velem, csak ilyeneket kérdezget facen.

Úgy érzem, hogy velem akar rivalizálni. Miért nem tud elfogadni ilyennek, hiszen ő is hasonló cipőben jár, csak ő nagyon tagadja és folyton nagyítja magát. Beláthatná, hogy ő nem fog kelleni egy menő csajnak, mert nem mondhatni jóképűnek és nem egy menő, vagány pasi ő sem és már lassan 30 éves.

Miért néz le engem, amikor neki semmi joga nincs hozzá és miért virtuskodik velem? Azt hittem, hogy a férfiak férfiakkal, a nők meg csak nőkkel szoktak rivalizálni.

Mi ez a viselkedés, ti értitek? 24/N


2013. okt. 8. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mert fárasztó nő vagy. vagy mert szerelmes beléd ha ezt akartad hallani de nem tudja ezt lekezelni magában. 24 éves felnőtt nő vagy, lehetne több sütnivalód.
2013. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nagyjából elege van belőled.
2013. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Mi ez a viselkedés, ti értitek?"

- Én azt nem értem, hoyg egyátalán mit akarsz még egy ilyen embertől? Hagyd békén, pár napig ne írj rá, vagy valami, és majd belátja hogy hülyén viselkedett. Ha meg nem látja be, akkor így járt...

2013. okt. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert ez nem egy pasi, hanem egy nő, aki féltékeny rád, és ki akart ismerni, és féltékeny rád. Igy prbálja aláásni az önbizalmad, ócska trükk. Ha elég erős vagy megtudod táncoltatni, ha nagyon ostobának ismerted ki, akkor egy szó nélkül lépj tovább.Ostoba emberekre felesleges időt pazarolni..
2013. okt. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Tarnolf ***** válasza:
Szimplán nyikhaj. Ha már közel van a 30-hoz akkor nem 'kisfiús' szerelem miatt ilyen, hanem azért, mert gyökér.
2013. okt. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Honnan kéne tudnom, hogy viselkedik? Nekem nem szoktak udvarolni, hál istennek:D
2013. okt. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Elnyomott érzelmek, csalódások, ki nem mondott szavak,

nulla megbecsülés, és szar élet, ezek okozhatnak valami féle "kisebbségi komplexust" és úgy próbálja ezt kompenzálni, hogy veled rivalizál, és valami féle kielégülést kap ha kis dolgokkal is, de nálad "jobbnak" érzi magát.

Az ilyen ember nem is fog megváltozni, és azt ajánlom hagyd a fenébe, mert szánalmas hogy egy nő fölé akar kerekedni..ráadásul már nem is fiatal.

2013. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És te mi a fenéért beszélsz még vele? :D
2013. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már nem beszélek vele, hiába írogat, meg kérdezget. Csak szerettem volna tudni, hogy egy férfi miért viselkedik így egy nővel, mi vezeti rá.
2013. okt. 8. 21:01
 10/13 anonim ***** válasza:

"lassan 30 éves..."


Ez mit akar jelenteni? Afelett leértékelődik az ember?

Te meg CSAK 24 vagy...

2013. okt. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!