Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő egy másik nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő egy másik nővel beszélgetés közben erősen tartja a szemkontaktust, a pasira meg rá se néz, akkor leszbi?

Figyelt kérdés
Vannak más jelek is, de ha nővel beszél még ha mellette is megy folyamatosan nézi, de a férfire meg rá se néz ha beszél vele. Lehet leszbikus?

2013. okt. 17. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
csak érezteti a dominanciáját a pasival szemben. testbeszéd--> te egy senki vagy itt, nem számítasz. ezt jelenti ez.
2013. okt. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy nem érdekli a pasi. De az is lehet, hogy meleg. A barátnőm pl. így viselkedett velem (nő vagyok) és kiderült, hogy szerelmes belém. :)
2013. okt. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pj0tr ***** válasza:

"Ha egy nő egy másik nővel beszélgetés közben erősen tartja a szemkontaktust, a pasira meg rá se néz, akkor leszbi?"

Csak nem a meg nem nézett pasi a kérdező? Vagy a tárgyban szereplő férfi maga a megtestesült "férfiisten" és ha egy nő nem nedvesedik be tőle rögtön, vagy legalábbis nem emeli rá áhitattal a tekintetét, akkor már leszbikus?

2013. okt. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként lány vagyok :) Pont ezért kérdeztem mert furcsállom. Ennyi a lényeg
2013. okt. 17. 13:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha soha nem beszél férfiakról és folyton rajtad lóg, esetleg utalgat, célozgat, lehet meleg.
2013. okt. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez csak annyit jelent, hogy akivel tartja a szemkontaktust, azt figyelemre méltatja, akivel meg nem azt nem.
2013. okt. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ. Mert sok csaj azért elég félénk. Pl én se szoktam idegen pasikkal szemezgetni, de még csak rájuk se nézni. Aki nekem tetszik azt is csak akkor, ha tudom nem látná. :D

Egy másik csajjal sokkal lazábban lehet szemkontaktust tartani, egy félénk csaj meg nem fog szemezni a pasikkal.


És valóban jóhogy arra figyelek oda akivel beszélgetek. :D

Ha a beszélgetésbe egy srác is beszáll, de félénk természet vagyok, akkor se fogok vele szemezni mint egy másik csajjal tenném.


Ez még kevés jel a lezbiségre, így önmagában. :) De ha nem is beszél a pasikról (ha ilyen téma kerül elő), hogy ez vagy az tetszik neki, na az pl egy jel.

2013. okt. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!