Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek mi számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mi számít jobban, hogy hány éves egy srác, vagy, hogy hány évesnek néz ki?

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 16:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szerintem ezen nem múlik semmi :)) én nem fogok azért nem járni valakivel mert ennyinek néz ki..vagy mert ennyi éves.. :D ha tetszik és én is neki akkor nem mindegy? a szerelem a fontos nem az hogy hány éves.. :)
2013. okt. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
jó persze, nyilván nem számít senkinek az életkor. de láttam már fordított esetben olyat, ahol nagy baj is lehetett volna. egy srác összejött egy lánnyal, srác 18 volt, a lány 16. le is feküdtek, majd utána derült ki, hogy a lány igazából csak 13. csak éppen tényleg kinézett 16-nak, eleve korán érő típus volt, meg sminkelte is magát. a srác persze egyből szakított vele, és hónapokig rettegett, nehogy feljelentse őt a lány, vagy a szülei, mert 14 év alatt akkor is pedofíliának számít, ha a lány beleegyezik. szóval azért igenis számít, hogy hány éves vagy, és mennyinek nézel ki. én alapból nem kezdenék pl 17 éves fiúval 23 éves létemre, még akkor sem, hanem 27-nek nézne ki.
2013. okt. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12 ha hazudik.. az egyéni :D szerintem :)) a többség nem hazudik a koráról
2013. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!