Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma lekoptatott egy fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lekoptatott egy fiú aki tetszett és megmondtam neki mit tegyek hogy ne legyen ciki?

Figyelt kérdés
Ma mondtam barátőmnek hogy mondja meg a fiúnak aki tetszik hogy tetszik nekem és járhatnánk. Tök normális volt és mondta csináljunk egy tetsz napot. Délután mondta hogy ne járjunk mert nem jött össze mit tegyek hogy ő érezze kínossan magát és ne én? Ő neki legyen rosz? Én nem voltam szerelmes és nem vagyok szomorú csak rohadt ciki. Mit tegyek hogy neki legyen az és nekem ne?
2013. okt. 17. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

az már eleve ciki, hogy lány létedre, te hívtad el randira, másodszor az is gáz, hogy mindezt nem voltál képes megmondani a fiú szemébe, hanem a barátnődön keresztül üzentél neki

mi ez?

akárhogy nézzük, neked lesz ciki

2013. okt. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem randiztunk. Egy suliba járunk.

És ö akarta megmondani barátnöm..

2013. okt. 17. 18:17
 3/3 anonim ***** válasza:

"Ma mondtam barátőmnek hogy mondja meg a fiúnak aki tetszik hogy tetszik nekem és járhatnánk"


Ezt írtad, nekem ebből ez esik le. Visszatérve a kérdésre, ebből akkor se jöhetsz ki jól. Amúgy meg minek bosszút állni? Házi nyúlra nem lövünk. Majd elfelejtitek.

2013. okt. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!