Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam egy lány tudtára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam egy lány tudtára, hogy tetszik nekem és szívesen járnék vele?

Figyelt kérdés
Félénk vagyok, ezért alternatív megoldásoknak örülnék. Mi van, ha ő nem így gondolja?
2013. okt. 17. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Jajj istenem te srác. elhívod moziba, veszel popcornt amiből suttyomban a film alatt egyet a hajába teszel és a film után mondod hogy ott egy popcorn a hajadban. gyengéden mosolyogva kiveszed és elmondod közben hogy milyen selymes a haja majd megcsókolod.
2013. okt. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak úgy megcsókolni? Örülne neki?
2013. okt. 17. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mit veszítesz? ha tetszel neki viszonozni fogja, ha nem akkor meg max egy nőt veszítesz. és akkor? túl sokat agyaltok ti tizenévesek :D
2013. okt. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az eőttem szólókkal, még annyit tennék hozzá, hogy ha elmondod neki a dolgot, akkor, 50% hogy összejöttök és 50%, hogy nem. Ha nem mondod el, akkor 100% hogy nem jöttök össze és lehet, hogy tetszel neki, csak arra vár, hogy kezdeményezz.... Hajrá, én szurkolok.
2013. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
50%
A "jó a segged kő kóla?" kezdetű csábító, romantikus szöveg hol marad?
2013. okt. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!