Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó tudom h, ostobán hangzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó tudom h, ostobán hangzik egy kicsit. De hogyan lehet kiszeretni valakiből? Ha az illető nagyon helyes, hihetetlenül vonzó és rendkívül jó illata van és teljesen rá vagy akadva és plussz a lelki társad is? ééés egyben a legjobb barátod? Ötletek?

Figyelt kérdés

nem hinném h lehetne köztünk több mint barátság... én már bevallottam neki, sajnos nem úgy sikerült ahogy terveztem, de szerencsére a barátság ha meglepő módon is de nem változott. viszont régen nem voltak ilyen jellgű problémáim. csak az óriási baráti szeretlek-ből szerelmes szeretlek lett. hogy legyen minden a régi?

18L


2010. márc. 22. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:

úgy nem fogod elfelejteni -ha igazán szereted-, ha barátok maradtok közben. am meg nem lehettek akkora nagy barátok, ha nem zavarja, h te szerelmes vagy belé...

esetleg ha beleszeretsz másba, akkor elfelejtheted, de szerintem ez a barátság így már nem a régi...

ő nem szeret? nem akar veled összejönni?

2010. márc. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos szerintem se nagyon maradhat meg a barátság :( legalábbis mindenképpen könnyebb dolgod lenne, ha nem nagyon találkoznátok. Gondolj bele, beszélgettek és mondjuk elmondja, hogy új barátnője van - mindkettőtöknek kínos lenne, ráadásul tényleg nehéz úgy elfelejteni, hogy nap mint nap látod.


Velem egyszer fordult elő hasonló, akkor 17 éves voltam és borzasztóan tapasztalatlan, így nem nagyon tudtam kezelni a dolgot, és hisztérikusan kezdtem viselkedni vele (féltékenykedtem és kiborultam, ha nem foglalkozott velem, pl nem írt percenként msn-en meg ilyesmik) miközben neki fogalma se volt. Aztán mikor már végleg összeveszett velem, nincs vesztenivalóm alapon elmondtam, de ő látni se akart - eleinte borzalmas volt, de legalább sikerült elfelejtenem, és azóta egészséges kapcsolataim vannak :)


Persze te tudod, hogy könnyebb neked, de szerintem hosszabb távon könnyebb, ha mindent lezársz vele.

2010. márc. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de kisgyerek korom óta ismerem és évek óta legjobb barátként tekintünk egymásra és tudom h ő is igy gondolja. azt mondta h ő nem kockáztatná a barátságunkat semmiért és azt hiszi h részeg voltam és azért mondtam el neki és biztps túloztam. de az még rosszabb lenne ha nem lehetnék vele... és egy suliba is járunk szóval ez tényleg lehetetlen, és nem is tudnám megtenni. ő is várja a talákozást velem és én is sőt én még jobban. neki vannak nőügyei és megosztja velem, fáj de meghallgatom, a legjobb barátom...és szeretem
2010. márc. 22. 23:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Kerüld egy darabig. Az sem hátrány ha találsz mást közben.
2010. márc. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátom egy srác,7 éve ismerjük egymást.Ez idő alatt egyszer ő szerelmes lett belém és eleinte nem is volt evvel gond aztán elkezdett evvel "zaklatni" hogy én miért nem szeretem meg nem igaz hogy neki nem jön össze semmi stb..egy ideig nem beszéltünk annyit aztán amikor túllépett ő is rajta akkor megint jóban lettünk rendesen (addig is tartottuk a kapcsolatot csak nagyon sokszor vesztünk össze)és azóta is szeretem nagyon (persze mint barátot ):) SZerintem elmondhatod neki hogy tényleg szereted de ne várd tőle hogy járni fog veled érthető hogy a barátságot nem akarja tönkretenni.
2010. márc. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szerintem elrontana a baratsagotokat ha oszejonnetek... hidd el nekem sajat tapasztalatbol beszelek:| es utana sokkal jobban szenvednel.... en mar a szenvedos resznel tartok... hidd el hogy nem lenne jo hogyha osszejonnetek..:| inkabb foglald el magad keress mast de a legjobb baratoddal ne jojjel ossze... 1 ideig szep lenne minden de utana mar csak szenvednel... nem szamit hogy mibe kerul, hogy mit kell csinalj de felejtsd el...
2010. márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

jajj istenem, ez de lelombozó:(. de igazatok van.

de érdekes mód, most épp sikerélményem van... a testvére mellett (aki már évek óta hajt rám) mostanság az unokatestvére is folyamatosan keresi velem a kapcsolatot. a sors fintora h egyik sem érdekel, csak...ő...:( DE megpróbálkozok a lehetetlennel. just friendship újra

2010. márc. 24. 22:45
 8/8 anonim válasza:
100%
Szia! én pont 18 évesen éltem át ugyanezt. Borzasztóan szerelmes voltam egy srácba, akinek eleinte nem komolyan, de tetszettem, aztán összebarátkoztunk, és hol volt valami, hol nem közöttünk. És persze mindezt a barátság jelige alatt. Én akkor úgy gondoltam, hogy bármi jobb, mint nem vele lenni, de ma már látom, hogy ez nagyon rossz ötlet volt, mert így én rengeteget szenvedtem, miközben végigasszisztáltam egy csomó barátnőjét, akik után mindig nálam kötött ki. Aztán jött valaki komoly nála, aki nem tűrte, hogy "barátok" vagyunk, és emiatt nagy szomorúság árán eltávolodtunk. Ez volt az egyetlen, fájdalmas, de jó megoldás. És ami hihetetlen, egy idő után újra barátok lettünk, és vagyunk máig is. Barátok! viszont sosem fogom elfelejteni, hogy egyszer mennyire szerettem, és ezért ez sosem lesz igazi barátság, akkor sem, ha ma már valóban nem érdekel másként. Ma már tudom, hogy ő is szeretett engem, mint barátot, de néha ez nem segít! Próbálj tovább lépni (ne a barátaival és a rokonaival, hidd el, ha most nem érdekled, ettől sem fogod!), keress egy másik srácot, nem baj, ha nem szereted annyira, a lényeg, hogy ne foglalkozz Ővele! És ne csak látszólag, hanem a gondolataid is irányítsd egy másikra, talán úgy jobb lesz... Aztán magától megoldódnak a dolgok. Az meg, hogy azt mondja, szerinte túloztál, önáltatás a részéről, mert persze meg akar tartani, mint barátot. A pasik szeretik egyszerűsíteni a dolgokat, és nem észrevenni, a nehézségeket. De ne hidd, hogy bármi is változni fog, ne pazarold a saját gyönyörű éveid, hanem élj! És hidd el, előbb-utóbb meglátod, lehet nélküle :-) 30/N
2012. márc. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!