Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben kellene változtatnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben kellene változtatnom, mit csináljak másképp?

Figyelt kérdés

17 eves lany vagyok . Nem volt meg baratom. Az egyik osztalytarsam,most mar 4. eve,hogy tetszik,de mar nem sok ido van hatra,h el tudjam felejteni,mert jovore elballagunk....... A suliban van meg par olyan fiu,aki jol nez ki szamomra,de valahogy ugy erzem,hogy en nem az o 'kategoriajukban' vagyok. Van egy srac,evfolyamtarsam,csak szunetekben szoktunk elmenni egymas mellett,de nem szoktam jelet adni,hogy helyesnek talalnam. Van egy masik srac,szinten evfolyamtars,akivel ugy alakult korabban,hogy segitett orakon kivul egy tantargyban,korrepetalt.... Ugy vettem eszre ,hogy talan kedvel,de ugyanakkor egy ontelt szemelyrol beszelunk,igy mar mas.......


Na,de most itt irtam mindenfelet... Igazabol ,az okot keresem ,hogy miert nincsen baratom,vagy miert nem kozelednek a fiuk felem. Ill volt mar,hogy neten ramirt vki.,ismeretlen is,de eloben meg nem tapasztaltam...

En azt nem ertem,hogy osztalytarsaim mindig mondjak,hogy nem ertik,miert nincs baratom,es olyat is hallottam,hogy azt mondjak,azert ,mert tul valogatos vagyok... Pedig ez nem igy van. Nem is kozelednek eloben..


Most ugy all a helyzet,hogy csak azt erzem,hogy onmagam kinzom azzal,hogy olyan fiut szeretek(?),aki remenytelen....

Mit kellene maskent tennem..?


2013. okt. 17. 23:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha 4 évig nem léptél elég nehéz lesz a dolgod.. de ha ő nem közeledik akkor neked kellene, nem feltétlenül azért nem közelednek a fiúk mert nem vagy szép, okos stb. hanem mert nagy para az hogy odamenjen eléd és egy mukk is jöjjön ki a száján.. nagy bátorság kell hozzá! Ha ő nem lé, próbálj meg te-> adj jeleket neki, valahogy kezdj el vele beszélgetni stb. Nem tudom segítettem-e nem vagyok olyan tapasztalt de ez nekem alapdolog..

14/l

2013. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!