Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba? Min kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba? Min kéne változtatnom?

Figyelt kérdés
Én egy 17/L vagyok és eddig még egyetlen fiúm se volt. Volt egy pár eset amikor tetszet valaki, de amikor a közelembe volt pánik fogott el. Egy elég furcsa természtű lány vagyok, olykor zárkozott természtű mégis rengeteg barátnőm van és alapjába véve barátkozos tipus vagyok, smégse figyel fel rám egy fiú sem.
2013. júl. 25. 11:41
 1/2 haflinger13 válasza:
szentem próbálj barátkozni fiúkkal,legyél nyitott az új dolgokra és ne legyen fura a természeted,hidd el idővel találsz vkit, ja és ne pánikolj be ha fiú jön a közeledbe,sugározz magabiztosságot
2013. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is gondjaim voltak alapjábavéve barátságos és jó természetű vagyok de baromi kevés önbizalmam van főleg a fiúk felé így új emberekkel ismerkednem majdhogynem lehetetlen volt. Nekem az interneten jött össze ez bevált.(Nem társkeresőn vagy hasonlón bevallom kocka vagyok online játékon sikerült összeakadnunk:))
2013. júl. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!