Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik nyalják-falják egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nyalják-falják egymást az utcán mindenki előtt, miért csak addig terjed az értelmük, hogy anyázzák azokat, akik másképp gondolkoznak?

Figyelt kérdés

Pont ma volt ilyen tapasztalatom.

Kisgyerekek is látják az utcai akciókat, talán nem kéne. Az ilyen jeleneteket tartalmazó filmeket nem véletlenül nem ajánlják 12 éven aluliaknak. Az egyedülállókról nem beszélve, akik talán nem ezt akarnák látni az utcán.

Oké, ha valaki ezt nem képes megérteni, de miért kell anyázni azt, aki más véleményen van? Bár megérteni se lenne nagy kunszt. Egyszerűen, ami zavar másokat, azt nem kéne csinálni. Ennyit igazán megtehetnénk embertársainkért, nem? Én is megteszek ennyit a szerelmemmel másokért. Mert mások is vannak a világon, és erre is figyelemmel lehet lenni.



2013. júl. 26. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Kidühöngted magad? Akkor most már jól fogsz aludni?
2013. júl. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
first world problem
2013. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem bűn, sőt én sem bírtam megállni hogy ne csókoljam meg a barátnőmet nyilvános helyen ha éppen kedvet kaptam hozzá.


Miért bánt ez Téged annyira? Esetleg ennyire fáj, hogy magányos vagy? Mert akkor van jobb megoldás is ám.

2013. júl. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Engem is zavarnak a páwa fiúk..mégsem fognak azért 'stílust'váltani mert engem zavar. Zavar a törvénytelen tinip**csák röhögése..mégsem hagyják abba. Zavar ha kisgyerekek ordítoznak mellettem. Mégsem maradnak csendben. Ez ilyen. Ha valami nem tetszik nem kell odanézni.
2013. júl. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elég tág ez a "nyalják-falják".


Az, hogy mi zavarja a másikat, személyfüggő.

Engem zavar, hogy a hülyék használhatják a zámítógépeket. De sajnos joguk van rá... Zavar, hogy atiltás ellenére az arcomba csap a cigifüst a buszmegállóban... És lehetne ragozni, de msát meg az zavar, ha én hangosan hallgatom a zenét. De én meg úgy vagyok vele, hogy EZ meg abszolút torelárható dolog, és tlejesen alap...


Szóval nehéz dolog ez...

2013. júl. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Keserű a szőlő?
2013. júl. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen eddig terjed, meg hogy azt mondják, hogy a másik irigy. Mire? Hogy nekem van saját lakásom, amiben azt nyalok-falok és úgy ahogy akarok?


Kérdező, nem tudsz semmit tenni. Vannak, akik nem értik, hogy mi az ami nyilvánosság előtt még illik és mi az, ami már túlzás.

2013. júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!