Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem az osztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem az osztálytársamba. Mit tegyek? (többi lent; hosszú)

Figyelt kérdés

Szóval szerelmes lettem az egyik osztálytársamba. Pedig már egy éve egy osztályba járunk és tavaly utáltam. Nem tudom, hogy miért de valahogyan nagyon beleestem. 14 éves 9-ikes lány vagyok. Nem tudom miért, de valahogy nagyon megtetszett, bírom a humorát (ami mindenki más miatt nagyon rossz), bírom ahogy kinéz, bírom a stílusát meg mindent. És úgy körülbelül mindig rá gondolok. Egész egyszerűen imádom.

Nem tudok kihez forulni, szóval itt írok. Az osztálytársaimban nem bízom annyira, a barátnőim hülének néznének, mert nem kedvelik a srácot, a szüleimnek meg nem tudnám hogyan mondani. Tavaly együtt ültem vele francián és már akkor is volt benne valami, de valahogy tegnap jöttem rá, hogy mennyire imádom.

Nem leszek könnyen szerelmes. Életemben először vagyok szerelmes.

Mindig azt gondoltam, hogy a könyvekben és filmekben lévő pillangók nem léteznek, mert az mekkora hülyeség... De valahogy mégsem. Nekem is vannak pillangóim és nagyon fura érzés. Mindig érzemn mikor ott van a közelemben vagy ha ránézek. És ráadásul előttem ül az osztályban.

Halványlila gőzöm sincs, hogy mit tegyek, mert ugye még sosem csináltam ilyet. Azért jöttem ide, hogy tanácsot kérjek.

És ehhez az egészhez hozzájön egy beszélgetés, amit angolórán hallottam:

J(a fiú haverja): Már elmondtad ...-nak? (a ... én vagyok)

E(egyik lány osztálytársam): Bele vagy zúgva?

J: "naggyon furán rám néz és olyan vörös lesz, mint a paradicsom"(szerintem észrevette, hogy hallottam és a haverja miatt ideges, de nem tudom)

Lehet, hogy félreértettem a nevet... Nem tudom.

Tényleg tanácstalan vagyok, és tényleg szeretem. Nem akarok szenvedni, szóval lépni akarok de nem tudom, hogy hogyan és mit. Nem tudom, hogy a srác mit gondol rólam és azt sem, hogy a haverjai mit szólnának, ráadásul P (a srác) a szünetekben van amikor a lányokkal van az osztályból...


Kérlek segítsetek :)


PS.: anni közös van bennünk, hogy mindketten utáljuk a franciatanárt és imádjuk a Star Warst



2013. okt. 18. 18:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és ő az egyetlen az osztályban lévő 4 fiú közül, akik nem gúnyolnak állandóan...
2013. okt. 18. 18:35
 2/5 anonim válasza:
Adott már valami "jelzést"? Szemezett veled, beszélgetett veled, veled ment valahova(iskolán kívül). Mert ha nem adott akkor lehet hogy csak spanolni akar veled.
2013. okt. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szemezni szemezett velem. És beszélgetni is szoktunk :)
2013. okt. 18. 19:21
 4/5 Kesztler Orsolya válasza:
Ez jó kérdés. Vannak "jelek" amiből lehet következtetni pl.: keresi a tekinteted, a társaságod és ha nagyon közel vagytok egymáshoz, akkor megérint "véletlenül". Általában a véleményedre is kíváncsi pl.: amikor csinál valami vicceset és keresi a tekinteted, hogy te nevetsz-e rajta vagy sem. Szerintem ne légy félénk, közeledj TE felé, hiszen (és ezt most nem rosszindulatból írom) rosszabb már nem lehet.
2013. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fúúú köszi :)
2013. okt. 19. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!