Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk nektek milyen lányok...

Fiúk nektek milyen lányok jönnek be? A szőke hosszú hajú homokóra alakú lányok vagy az se baj ha nem túl szép az arca és barna hajú? Mennyire számít magasnak a 178cm? :sssssss

Figyelt kérdés
Hogy van ez?
2013. okt. 18. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet, és megmondjuk, hogy bejössz-e, vagy sem. Erre nem lehet általánosságban felelni.
2013. okt. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
178 elég magas, többire nem tudok válaszolni. Nem vezetek listát a külső tulajdonságairól és kezdem el pipálgatni, hogy melyik része ment át a szűrésen és mi nem. Ha tetszik akkor tetszik, ha nem akkor nem.
2013. okt. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyen értelmes,okos,vicces és hasonlítson rám.A többi már mindegy,csak legyen egyedi és ne menjen mások után.
2013. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagy melle legyen.
2013. okt. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy nonek mindig szep az arca. Aki nem lat benne valami szepet, az vagy vak, vagy meleg. Minden lanynak van valamilye, ami megfog engem (szem, haj, száj) emiatt ne aggodj, biztos valakinek ugy vagy tokeletes, ahogy. A magassagod meg nem zavaro, ha a ferfi magasabb nalad. En 187cm magas vagyok, hozzam kepest alacsony vagy. Minden relativ. Yao Minghez kepest meg en vagyok alacsony ;)
2013. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy az ilyen kérdések kiírói úgy választanak párt maguknak hogy "Ez nem jó,ez se jó, túl magas,túl alacsony, ez szőke, ez barna...stb" Komolyan én vagyok az egyetlen akit nem a külső érdekel?
2013. okt. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!