Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A magas, vékony lányok tényleg...

A magas, vékony lányok tényleg nem számítanak szépnek?

Figyelt kérdés
Magas vagyok (180 cm), hosszú lábú és vékony testalkatú. Azt veszem észre hogy az utcán mindig megbámulnak az emberek és ez nagyon zavar... Nőiesen öltözködök, ruhákat, szoknyákat hordok, általában rövideket, és tudom hogy azokat a lányokat akik így öltöznek megnézik, de engem sokkal többször és gyakrabban mint alacsonyabb barátnőimet...Azt hiszem ez nem éppen pozitív, engem nagyon zavar hogy mindenkinél magasabb vagyok, és amikor így néznek rám csak megerősít abban hogy sokban eltérek az átlagtól. 18/L

2013. szept. 24. 17:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

A magas lányok is szépek. Azt, hogy miért néznek meg, nem tudom, mert nem látom, hogy vagy felöltözve.


Általában az alacsonyabbak éppen hogy magasak akarnának lenni.

2013. szept. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Csak én vélek némi ellentmondást felfedezni a kérdés és a leírás között?
2013. szept. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:

És miért baj ha megnéznek? :D jó ha nem akarod h megbámuljanak, akkor húzz kevésbé ,,nőies" ruhákat... De igazából ehhez a témához nem tudok sokat hozzáfűzni :D 15/F


Am nem küldesz egy képet magadról? :D és akkor megmondjuk h miért bámulnak XD

2013. szept. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Kicsit bután tettem fel a kérdést de a lényeg hogy nagyon zavar hogy bámulnak és a fiúk is általában az alacsonyabb lányokat szeretik, a nálam magasabb fiúknak is alacsonyabb barátnője van...Egyébként miniszoknyákat hordok (jóízlésen belül) vagy egybeszabott ruhákat semmi különös. Úgy érzem azért néznek rám így mert csúnyának látnak.
2013. szept. 24. 17:58
 5/22 anonim ***** válasza:

Egy lányt sem néznek azért mert csúnya!

bár fogalmam sincs hogyan nézel ki de biztos nagyon jól.

2013. szept. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha a magassághoz nem tartozik megfelelő mellméret, akkor a magas lány inkább fiús beütésű, ami nem mindenkinek jön be.
2013. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Sajnos kismellű vagyok...Mindenem hosszú és vékony, a karom, a nyakam, a lábaim és mindez kevés domborulattal :(
2013. szept. 24. 18:10
 8/22 anonim ***** válasza:

Emiatt ne szomorkodj, nyilván ha valaki megszeret téged, akkor ezen nem fog elbukni a dolog.

Gondolom, te is ragaszkodsz ahhoz, hogy a leendő barátod magasabb legyen nálad (?)

2013. szept. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
én szeretem a magas lányokat.. passzol a 2 méteremhez :)
2013. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Eddig 4 barátom volt, mindannyian magasabbak vagy legalább velem egy magasak, még ekkora magasság mellett is valahogy nem jutott eszembe alacsonyabb fiúval járni...
2013. szept. 24. 18:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!