Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány az osztályban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályban aki ha nemvet mindig rám néz, de csak ha nevet. Bejövök neki?

Figyelt kérdés
az előtt kezd el nevetni mielőtt rámnézne, szóval nem rajtam nevet 15/f
2009. nov. 11. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

1:Rajtad nevet:D

2:azért néz rád hogy lásd milyen szép mosolya van...

3:mindig a nevető sugarában állsz.

2009. nov. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. hsz: LOL XD


Én is van, hogy egy irányba nézek ha nevetek, mégpedig mindíg ugyan abba az irányba, uh 1. hsz igaza van, hogy nevető sugarában vagy.

Ha tetszel neki, azt más módon is kimutatná, pl: nem csak nevetéskor néz rád.

ha megbizonyosodtál a föntiek felől, tehát érdeklődik irántad, és neked is tetszik, akkor ismerkedj vele. sok szerencsét

21/L

2009. nov. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ami érdekes, hogy ma összesen 4en voltunk az osztályban, és akárhol ültem mindig engem nézett ha nevetett. Nem hiszem hogy a nevető sugara óránként változna.
2009. nov. 13. 12:58
 4/5 anonim ***** válasza:
nemvet? nevet akar lenni? mert ha igen akkor szerintem rajtad nevet. rád se néz akkor csak ha nevet akkor nincs jobb magyarázat majd ha nemnevet hanem bámul akkor lehet bejősz neki.
2009. nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Ha rád néz, akkor nevet - elég vicces fejed lehet - linkelj fotót, mi is hadd röhögjünk
2009. nov. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!