Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha az osztályba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha az osztályban van egy lány, aki nem az esetem, de szerelmes belém, ás nem tudom megmondani neki sehogysem, mert elég érzékeny, és nem vagyok rá képes. Mit tegyek? Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 16:27
 1/9 anonim válasza:
sztem öszintén mond meg neki hogy ."figyu bocs de ez nem fog menni "
2010. jún. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem vagy az esetem.. a szavak csodákra képesek
2010. jún. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Morcika83 ***** válasza:

Több dolgot is tehetsz


- Nem mondasz neki semmit és majd rájön.

- Finoman meg mondod neki.

- Megkérsz valakit, hogy mondja meg neki.

2010. jún. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem az utolsó a legjobb... De mindenkinek kössz am a válaszokat!
2010. jún. 18. 16:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Őszintének lenni a legjobb és a legcélravezetőbb és persze el kerülöd vele az esetleges félreértéseket, mond meg neki, hogy kedves, aranyos lány szép is de neki nem vagy az esete no ez elég sablon szöveg így hozz fel esetleg példát vagy mutass rá 1 fiúra, hogy nézd ő jól néz ki szerinted? És lehet azt mondja, hogy igen de nem az esete, persze nem kell rámutatni de ezt ő is beláthatja hogy ez így van.
2010. jún. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mennyi idős vagy?

mert 13 éves korban pl jobb msnen megmondani sztem úgy kevésbé sérül a másik.

viszont idősebb korban meg jobb a szemébe mondani, mert úgy tisztességes.

2010. jún. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
16 vagyok.
2010. jún. 18. 20:29
 8/9 anonim válasza:
bocsi hogy ide irok de most regiztem és már feltettem 2 kérdést is és a kérdéseid menüpontban nincs semmi. hol tom megnézni a vlszokat vagy egyántalán a kérdést? köszi a válszt
2010. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
privibe lécci
2010. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!